Sakman kendini insanlara adadı

Sakman kendini insanlara adadı.14855
  • Giriş : 07.07.2008 / 20:47:00

Müzisyen Vedat Sakman, kendi çıkarını bir tarafa bıraktığını ve ölünceye kadar insanların sevdiği, omuzunu dayadığı 'Vedat Abileri' olacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Habertürk'te Balçiçek Pamir'in sunduğu 'Söz Sende' programına konuk olan müzisyen Vedat Sakman, insanların 'Vedat Abisi' olmaktan memnun olduğunu ve bunu ölünceye kadar sürdüreceğini söyledi.

Kendisi hakkında kötü bir yazı bulunamayacağını vurgulayan Sakman, "Çünkü ben onların Vedat abisiyim. Benim yanlış bir şey yapmam. Atacağım bir adım çok bireysel ve kendi menfaatlerim, çıkarım uğruna olur ki bu bütün insanı yıpratır. İnsanların sarılacakları, başını yaslayacakları bir omuz lazım" diye konuştu.

Zor bir sorumluluk üstlendiğine değinen Vedat Sakman, bu durumdan çok mutlu olduğunu ifade etti.

Sakman, "Bunu sürdürmeye çalışıyorum ve yaşadığım sürece de sürdüreceğim zaten. Evet, ben kişisel şeylerimi bir tarafa bıraktım, eğer onlara çok yürürsem şarkı yapamam. Hala şarkı yapabiliyorum. İkisi bir arada gitmez. Masumiyetler giderse aşklar da kalmaz, müzik de bir aşktır" diyerek toplumsal gerilimin hat safaya ulaştığı bu günlerde umut dolu mesaj verdi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*