Saldırganlardan mutlaka hesap sorulacak

Saldırganlardan mutlaka hesap sorulacak.9769
  • Giriş : 08.10.2008 / 22:10:00
  • Güncelleme : 08.10.2008 / 23:16:26

Millî irade, terör örgütünü aciz kılacak ve başarısızlığa mahkum edecek en önemli etkendir.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Cumhurbaşkanlığı internet sitesinde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Diyarbakır'da polis servis otobüsüne yapılan hain saldırıyla ilgili açıklması yayınlandı. Yapılan açıklama şöyle:

"Diyarbakır'da polis servis aracına yapılan saldırıda, dört polisimizin ve bir görevlimizin şehit olması, çok sayıda polisimizin de yaralanmasından derin üzüntü duydum. Can kaybının artmaması en büyük dileğimizdir.

Devletimizin kararlı mücadelesi karşısında çöküş yaşayan ve insanlık dışı eylemlere başvuran terör örgütünün bu çirkin saldırısını şiddetle kınıyorum.

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için fedakarca mücadele eden kahraman güvenlik güçlerimize yönelik bu hain saldırıyı gerçekleştirenler adalet önünde mutlaka hesap verecektir.

Devletimizin kararlılığı, güvenlik güçlerimizin çabaları ve milletimizin büyük desteğiyle terörle mücadele topyekün sürdürülecektir.

Milletimiz sarsılmaz bağlarla birbirine bağlıdır. Bu da terör örgütünü aciz kılacak ve başarısızlığa mahkum edecek en önemli etkenlerden biridir.

Saldırıda şehit olan polislerimize ve görevlimize Allah'tan rahmet, ailelerine, milletimize ve Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*