Saldırıda hayatını kaybeden oğulun ölümü milat olacak

Saldırıda hayatını kaybeden oğulun ölümü milat olacak.10175
  • Giriş : 06.01.2008 / 15:30:00
  • Güncelleme : 06.01.2008 / 15:30:52

Eronat: "Benim oğlum bir milat oldu. Herkes o çocuğu gördüğünde vazgeçecek"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Diyarbakır'daki hain saldırıda oğlu Eren Şahin'i kaybeden anne Oya Eronat, bütün dünyaya barış mesajı verdi. Diyarbakır'daki yas evinden dünyaya ders olacak barış mesajları ileten Eronat, "İnsanlar ölmesin. Allah'tan ve dünyadan isteğim budur." dedi.

Türkiye'deki terörün kökünün mutlaka kazınacağını dair büyük bir inanç taşıdığını belirten anne Eronat, oğlu Eren Şahin'in ölümünün bir milat olacağını söyledi. Eronat sözlerine şöyle devam etti, "Benim oğlum bir milat oldu. Herkes o çocuğu gördüğünde vazgeçecek. Belki bazı şeylerin başlangıcı olacak. Benim oğlum gitti ama belki birçok insan kurtulmuş olacak. Onun acısı benim içimde ölene kadar kalacak"

Asker yada sivil hiç kimsenin ölmemesi için dua ettiğini belirten Eronat, "İnsanlar ölmesin, Allah'tan ve dünyadan isteğim budur" sözleriyle adeta dünyaya ders olacak bir barış mesajı verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaretinde kendisini teselliye çalıştığını belirten acılı anne, Başbakan Erdoğan'ın da kendisi gibi tüm dünyada barışın hakim olmasını istediğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious