Salihli'de kanlı kavga: 1 ölü

Salihli'de kanlı kavga: 1 ölü.14692
  • Giriş : 09.07.2009 / 16:56:00

Manisa'nın Salihli ilçesinde iki aile arasında traktör tartışması nedeniyle çıkan kavgada, 40 yaşındaki kadın öldü, eşi ise ağır yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Alınan bilgiye göre, Salihli'ye bağlı Kemer köyü Akkeçeli Mahallesi'nde yaşayan Mehmet Seyman (42) ve eşi Fadime Seyman (40) tütün kırımı için gittikleri tarlada, bitişik tarlada çalışan İ.A (68) ve eşi Gülizar A. (46) ile traktör nedeniyle tartışmaya başladı.

İddiaya göre, Gülizar A'nın, ''Traktörümüzün içine mazot yerine benzin koyarak, hem bozdunuz hem de çalışmamızı engellediniz'' demesi üzerine büyüyen tartışmada, Mehmet Seyman, köy muhtarı İrfan Çiğdem'i cep telefonuyla arayarak, çiftin kendilerini taciz ettiğini, jandarmaya haber verilmesini istedi.

Kavgaya dönen tartışmada İ.A, av tüfeği ile ateş etmesi sonucu Mehmet Seyman yaraladı. Eşinin vurulduğunu gören Fadime Seyman da İ.A'nın üzerine yürürken karnından vuruldu.

Fadime Seyman olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan Mehmet Seyman Salihli Devlet Hastanesinde yapılan müdahalenin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

İ.A ve eşi Gülizar A'nın jandarma tarafından gözaltına alındığı, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Bu arada bozulduğu için Poyrazdamları beldesindeki sanayi sitesinde tamirde olan 45 LL 149 plakalı traktörün arızasının, benzin konulmasından kaynaklanmadığı, deposunda meydana gelen patlama sonucu bozulduğu kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*