Sami Yusuf kendini tarif etti

Sami Yusuf kendini tarif etti .9050
  • Giriş : 11.09.2007 / 16:36:00

Azeri asıllı şarkıcı Sami Yusuf, konser vermek için İstanbul'a geldi. İslam dünyasının rock yıldızı.. Şimdi İstanbul'da. Kendini işte böyle tarif etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mısır Havayolları'na ait uçakla Kahire'den gelen sanatçı, Atatürk Havalimanı'nda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü görevlileri ve hayranları tarafından karşılandı.

Türkiye'de bulunmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduğunu belirten Yusuf, ''İstanbul'da konser vermeyi çok uzun bir süredir bekliyordum. Benim için büyük bir onur, büyük bir mutluluk. İstanbul tarif edilemeyecek kadar güzel, inanılmaz bir şehir. İstanbul'a gelmeden yaşamış sayılmazsınız'' dedi.

Yusuf, bir basın mensubunun, Time dergisi tarafından ''İslam dünyasının en büyük rock yıldızı'' olarak nitelendirilmesiyle ilgili sorusu üzerine, ''Rock star, pop star bunların hepsini söylüyorlar. Ben sadece bir artistim. Bu işimi yapmak istiyorum. Ben sadece Müslüman olan bir artistim'' yanıtını verdi.

Sami Yusuf, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen ''Binbir İstanbul Uluslararası Feshane Ramazan Etkinlikleri'' kapsamında 15 Eylül Cumartesi akşamı konser verecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious