Şamil Sam hazırlıklara başladı

Şamil Sam hazırlıklara başladı.10205
  • Giriş : 09.06.2008 / 17:23:00

Dünya Boks Konseyi WBC Eski Kıtalararası Ağırsiklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam, 4 Temmuz'da İstanbul'da İngiliz boksör Matt Skelton ile yapacağı Avrupa Şampiyonluk maçı öncesinde hazırlıklarını sürdürmek için Türkiye'ye geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul'da İngiliz boksör Matt Skelton yapacağı müsabaka için Türkiye'ye gelen "Boğazın Boğası" lakaplı ünlü boksör Sinan Şamil Sam, Esenboğa Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

Zorlu müsabakaya Ankara'da hazırlanacağını söyleyen Sinan Şamil Sam, "4 Temmuz'da düzenlenecek müsabakaya kadar hazırlıklarını en iyi şekilde tamamlayacağım. Ankara'da bir maçım olmuştu şanssız geçmişti. Maçı kaybettim ama bu maçın bana şans getireceğini düşünüyorum. Kendim ülkem kendi bayrağım, burada dövüşmek bana gurur veriyor. Ben sporcuyum kazanmakta kaybetmekte vardır. Ben maçımı yaparım. Herhangi bir tepki yok. O maçtan sonra bir maç yaptım kazandım inşallah bundan sonrakileri de kazanırım" dedi.

Hedeflerini de anlatan Sam, her sporcunun hayatında bir dünya şampiyonluğunu yaşamak olduğunu belirterek, "Ben bu güzel duyguyu iki defa yaşadım. İnşallah tekrar dünya şampiyonu olmayı düşünüyorum. Mücadelem hep bunun içindir" diye konuştu.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious