Şampiyon biziz!

  • Giriş : 12.11.2006 / 00:00:00

F.Bahçe'nin Denizli'de puan bırakması üzerine, "Tarih tekerrürden ibarettir" diyen Hakan, "Bu, şampiyonluk işareti" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Sarı-kırmızılı takımın kaptanı Hakan Şükür de bu doğrultuda arkadaşlarıyla bir toplantı yaptı ve ligin dönüm noktasında olduklarını söyleyerek hata yapma lüksleri bulunmadığının altını çizdi.

Kendi saha ve seyircileri önünde kazanmaktan başka alternatifleri bulunmadığını vurgulayan Hakan Şükür, "Sakarya maçı bizim açımızdan ligin kaderini belirleyecek. Bugüne kadar çok puan kaybettik. Artık hata yapma şansımız kalmadı. Tarih tekerrürden ibarettir. F.Bahçe, Denizli'de yine puan kaybetti. Bu sezon yine bizim şampiyon olacağımızın adeta bir işaretiydi. Sakarya'yı yenersek mevcut tablo tersine döner, psikolojik avantaj bize geçer" dedi.

Normal oyunlarını sahaya yansıtmaları halinde mutlu sona ulaşacaklarını da iddia eden golcü oyuncu, "El ele verirsek hedefe bir kez daha ulaşırız. Şampiyon olacak gücümüz var. Ben eninde sonunda zirveyi ele geçirip, ligi de en tepede bitireceğimize inanıyorum" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious