Şampiyon sahaya indi

  • Giriş : 03.07.2007 / 08:22:00

Geçen sezonu şampiyon tamamlayan F.Bahçe dün 2007-2008 sezonu için kolları sıvadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Futbolcular sabah saatlerinde Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrölünden geçti. Çarşamba günü gelecek futbolcuların dışında tüm oyuncuların sağlık kontrolleri tamamlandı.

Futbolcular 19:00’da Samandıra Tesisleri'nde toplanarak teknik direktör Zico yönetiminde sezonun ilk çalışmasını yaptılar.

İYİ OLDUĞUNUZ İÇİN BURDASINIZ

Zico sahada yaptığı mini toplantıda özellikle yeni gelenlere “Burasını eviniz gibi kabul edebilirsiniz, çünkü iyi olduğunuz için buradasınız. Şimdi hepimiz sorumlulularımızı yerine getireceğiz. Hepinize yeni sezon için başarılar diliyorum”dedi. İdari Menajer Volkan Ballı, yeni gelen oyuncular ve kaptan Semih de kısa birer konuşma yaptılar. İdmana, Can, Volkan Demirel, Olcan, Kerim, Uğur, Deniz, Önder, Serdar, Semih, Kemal, Tümer, Selçuk, Kezman, geçen sezon kiralık olarak Sivas forması giyen Gürhan, İstanbulspor’da oynayan kaleci Volkan Babacan, gençlerden Necati, Mert, Umut, Alper, Mustafa Cevahir, Onur ve yeni transferler Vederson ile Ali Bilgin de katıldı. Çalışmalar pazar gününe kadar çift idman olarak sürecek. 9 Temmuz’da kamp için Avusturya’ya gidilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious