Şampiyonlar Ligi özlemi çekiyoruz

  • Giriş : 06.06.2006 / 00:00:00

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Fatih Gökşen, eski ikinci Başkan Ergün Gürsoy ve futbolculardan Ümit Karan, İstanbul Lisesi Uluslararası Spor Festivali kapsamında düzenlenen panele katıldılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şampiyonlar Ligi'nde 3 yıllık bir özlemlerinin bulunduğunu aktaran Gökşen, "Geçtimiz sezon Tromsö'ye yenilerek büyük bir acı yaşadık. Camiamız çok üzüldü. Büyük birşok yaşadık. Kadromuzdaki futbolcularımıza güveniyoruz. Hiçbir takviye yapmasak bile Şampiyonlar Ligi'nde çok iyi yere geliriz" dedi.

Panelde bir öğrencinin ''Fenerbahçe iyi futbolcularının bulunmasına rağmen Avrupa'da başarılı olamıyor'' demesi üzerine Gökşen, aslında başka bir takım için konuşmak istemediğini dile getirerek, ''Ancak, sezon içinde Fenerbahçe'nin teknik direktörü, sürekli olarak Avrupa tecrübelerinin az olduğunu söyledi. İkide bir bunu söylerseniz, bu sporcuya da yansır. Önce inanmak, sonra başarıyı kovalamak lazım. Ben 'her şeyleri vardı inançları yoktu' diye düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Öte yandan Sarı-kırmızılı yönetimde geçtiğimiz sezon görev yapan Ergün Gürsoy da, yönetimden ayrılmadığını iddia ederek, ''Yönetimi bırakmadık, seçimde başkan Özhan Canaydın'ı destekledik. Başkan bize sözler verdi. Bu sözünü tutmazsa karşısında yer alırız. Şu ana kadar verdiği sözlerden yapılmış birşey yok. Bunlar yapılmayacak diye birşey de yok. Bekliyoruz'' diye konuştu.

Galatasaraylı golcü futbolcu Ümit Karan da, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak istediklerini kaydetti. Ümit Karan, milli takımın Dünya Kupası'na katılamaması ile ilgili olarak da ''Buna özellikle gurbetçilerimiz çok üzüldü. Orada olmak isterdik. Artık Avrupa Şampiyonası'na katılmak istiyoruz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious