Sampiyonlar Ligi’nde 4. hafta maçlari yarin basliyor

  • Giriş : 31.10.2005 / 00:00:00

ISTANBUL - UEFA'nin en büyük organizasyonu olan Sampiyonlar Ligi'nde 2005 - 2006 sezonunun dördüncü hafta maçlari yarin 4 grupta oynanacak 8 müsabaka ile baslayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


SCHALKE 04 - FENERBAHÇE MAÇINA ISPANYOL HAKEM ATANDI -


Bu arada Fenerbahçe'nin, Avrupa Sampiyonlar Ligi'nde yarin deplasmanda, Almanya'nin Schalke 04 takimiyla yapacagi E grubundaki 4. maçini, Ispanyol hakem üçlüsü yönetecek.

Gelsenkirchen'de Aufschalke Arena'da oynanacak karsilasmayi, Luis Medina Cantalejo yönetecek. Cantalejo'nun yardimciliklarini Victoriano Giraldez Carrasco ve Clemente Ayete Plou'nun yapacagi mücadelenin 4. hakemi ise ayni ülkeden Fernando Teixeira Vitienes.

Schalke 04 - Fenerbahçe maçinin hakemi Cantalejo, A Milli Futbol Takimi'nin 2006 Dünya Kupasi'na katilabilmek için Isviçre ile 16 Kasim'da Istanbul'da yapacagi play-off baraj ikinci maçina da atanmisti.

Sampiyonlar Ligi'nde gruplarda oynanan maçlarda alinan sonuçlar, olusan puan durumlari ve bu hafta oynanacak maçlarin programi söyle;


A GRUBU :


TAKIMLAR O G B M A Y P

Bayern Münih 3 3 0 0 4 1 9

Juventus 3 2 0 1 6 3 6

Club Brugge 3 1 0 2 2 3 3

Rapid Wien 3 0 0 3 0 5 0


OYNANAN MAÇLAR

Rapid Wien (Avusturya) - Bayern Münih (Almanya): 0 - 1

Club Brugge (Belçika) - Juventus (Italya): 1 - 2

Juventus (Italya) - Rapid Wien (Avusturya): 3 - 0

Bayern Münih (Almanya) - Club Brugge (Belçika): 1 - 0

Bayern Muhich (Almanya) - Juventus (Italya): 2 - 1

Rapid Vienna (Avusturya) - Club Buregge (Belçika): 0 - 1


2 KASIM ÇARSAMBA

Club Buregge (Belçika) - Rapid Vienna (Avusturya)

Juventus (Italya) - Bayern Muhich (Almanya)


B GRUBU:


TAKIMLAR O G B M A Y P

Arsenal 3 3 0 0 6 2 9

Ajax 3 1 1 1 4 2 4

Thun 3 1 0 2 2 4 3

Sparta Prag 3 0 1 2 1 4 1


OYNANAN MAÇLAR

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Ajax (Hollanda): 1 - 1

Arsenal (Ingiltere) - Thun (Isviçre): 2 - 1

Thun (Isviçre) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 1 - 0

Ajax (Hollanda) - Arsenal (Ingiltere): 1 - 2

Ajax Amterdam (Hollanda) - Thun (Isviçre): 2 - 0

Sparta Prague (Çek Cumhuriyeti) - Arsenal (Ingiltere): 0 - 2


2 KASIM ÇARSAMBA

Arsenal (Ingiltere) - Sparta Prague (Çek Cumhuriyeti)

Thun (Isviçre) - Ajax Amterdam (Hollanda)


C GRUBU :


TAKIMLAR O G B M A Y P

Barcelona 3 2 1 0 6 1 7

Udinese 3 1 1 1 5 5 4

Panathinaikos 3 1 1 1 2 4 4

Werder Bremen 3 0 1 2 2 5 1


OYNANAN MAÇLAR

Udinese (Italya) - Panathinaikos (Yunanistan): 3 - 0

Werder Bremen (Almanya) - Barcelona (Ispanya): 0 - 2

Barcelona (Ispanya) - Udinese (Italya): 4 - 1

Panathinaikos (Yunanistan) - Werder Bremen (Almanya): 2 - 1

Panathinaikos (Yunanistan) - Barcelona (Ispanya): 0 - 0

Udinese (Italya) - Werder Bremen (Almanya): 1 - 1


2 KASIM ÇARSAMBA

Werder Bremen (Almanya) - Udinese (Italya)

Barcelona (Ispanya) - Panathinaikos (Yunanistan)


D GRUBU:


TAKIMLAR O G B M A Y P

Manc. United 3 1 2 0 2 1 5

Benfica 3 1 1 1 3 3 4

Villarreal 3 0 3 0 1 1 3

Lille 3 0 2 1 0 1 2


OYNANAN MAÇLAR

Villarreal (Ispanya) - Manchester United (Ingiltere): 0 - 0

Benfica (Portekiz) - Lille (Fransa): 1 - 0

Lille (Fransa) - Villarreal (Ispanya): 0 - 0

Manchester United (Ingiltere) - Benfica (Portekiz): 2 - 1

Manchester United (Ingiltere) - Lille (Fransa): 0 - 0

Villarreal (Ispanya) - Benfica (Portekiz): 1 - 1


2 KASIM ÇARSAMBA

Benfica (Portekiz) - Villarreal (Ispanya)

Lille (Fransa) - Manchester United (Ingiltere)


E GRUBU :


TAKIMLAR O G B M A Y P

Milan 3 1 2 0 5 3 5

Fenerbahçe 3 1 1 1 7 6 4

PSV Eindhoven 3 1 1 1 1 3 4

Schalke 04 3 0 2 1 5 6 2


OYNANAN MAÇLAR

Milan (Italya) - Fenerbahçe (Türkiye): 3 - 1

PSV Eindhoven (Hollanda) - Schalke 04 (Almanya): 1 - 0

Schalke 04 (Almanya) - Milan (Italya): 2 - 2

Fenerbahçe (Türkiye) - PSV Eindhoven (Hollanda): 3 - 0

Fenerbahçe (Türkiye) - Schalke 04 (Almanya): 3 - 3

Milan (Italya) - PSV Eindhoven (Hollanda): 0 - 0


YARIN

PSV Eindhoven (Hollanda) - Milan (Italya)

Schalke 04 (Almanya) - Fenerbahçe (Türkiye)


F GRUBU:


TAKIMLAR O G B M A Y P

Olympique Lyon 3 3 0 0 6 1 9

Real Madrid 3 2 0 1 6 5 6 Rosenborg 3 1 0 2 4 6 3

Olympiacos 3 0 0 3 3 7 0


OYNANAN MAÇLAR

Olympique Lyon (Fransa) - Real Madrid (Ispanya): 3 - 0

Olympiacos (Yunanistan) - Rosenborg (Norveç): 1 - 3

Rosenborg (Norveç) - Olympique Lyon (Fransa): 0 - 1

Real Madrid (Ispanya) - Olympiacos (Yunanistan): 2 - 1

Real Madrid (Ispanya) - Rosenborg (Norveç): 4 - 1

Olympique Lyon (Fransa) - Olympiacos (Yunanistan): 2 - 1


YARIN

Olympiacos (Yunanistan) - Olympique Lyon (Fransa)

Rosenborg (Norveç) - Real Madrid (Ispanya)


G GRUBU:


TAKIMLAR O G B M A Y P

Chelsea 3 2 1 0 5 0 7

Liverpool 3 2 1 0 3 1 7

Real Betis 3 1 0 2 2 3 3

Anderlecht 3 0 0 3 0 3 0


OYNANAN MAÇLAR

Chelsea (Ingiltere) - Anderlecht (Belçika): 1 - 0

Real Betis (Ispanya) - Liverpool (Ingiltere): 1 - 2

Liverpool (Ingiltere) - Chelsea (Ingiltere): 0 - 0

Anderlecht (Belçika) - Real Betis (Ispanya): 0 - 1

Anderlecht (Belçika) - Liverpool (Ingiltere): 0 - 1

Chelsea (Ingiltere) - Real Betis (Ispanya): 4 - 0


YARIN

Real Betis (Ispanya) - Chelsea (Ingiltere)

Liverpool (Ingiltere) - Anderlecht (Belçika)


H GRUBU :


TAKIMLAR O G B M A Y P

Inter 3 2 0 1 2 2 6

Artmedia Bratislava 3 1 1 1 3 3 4

Glasgow Rangers 3 1 1 1 3 3 4

Porto 3 1 0 2 6 6 3


OYNANAN MAÇLAR

Glasgow Rangers (Iskoçya) - Porto (Portekiz): 3 - 2

Artmedia Bratislava (Slovakya) - Inter (Italya): 0 - 1

Inter (Italya) - Glasgow Rangers (Iskoçya): 1 - 0

Porto (Portekiz) - Artmedia Bratislava (Slovakya): 2 - 3

Porto (Portekiz) - Inter (Italya): 2 - 0

Glasgow Rangers (Iskoçya) - Artmedia Bratislava (Slovakya): 0 - 0


YARIN

Artmedia Bratislava (Slovakya) - Glasgow Rangers (Iskoçya)

Inter (Italya) - Porto (Portekiz)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious