Şampiyonlar Ligi'nde haftanın programı

Şampiyonlar Ligi'nde haftanın programı .11505
  • Giriş : 01.10.2007 / 15:33:00

Şampiyonlar Ligi'nde 2007-2008 sezonunun gruplarındaki 2. hafta maçları 2 - 3 Ekim tarihlerinde oynanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Temsilcilerimizden Beşiktaş, 3 Ekim'de Porto'yu konuk edecek. Fenerbahçe ise yarın CSKA Moskova deplasmanına gidecek.

Fenerbahçe, G Grubu'nda oynadığı ilk maçta İtalya şampiyonu Inter'i İstanbul'da 1 - 0 yenmişti. Beşiktaş ise Fransa temsilcisi Olympique Marsilya karşısında kötü bir Futbol ortaya koymuş ve sahadan 2 - 0 mağlup ayrılmıştı.

Şampiyonlar Ligi'nde gruplardaki ilk maçlarda alınan sonuçlar, oluşan puan durumu ve 2. hafta maçlarının programı şöyle;

A GRUBU

Porto (portekiz) - Liverpool (İngiltere): 1 - 1
Olympique Marsilya (Fransa) - Beşiktaş: 2 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Olympique Marsilya : 3
2. Liverpool: 1
3. Porto: 1
4. Beşiktaş: 0

3 Ekim Çarşamba

Beşiktaş - Porto (Portekiz)
Liverpool (İngiltere) - Olympique Marsilya (Fransa)

B GRUBU

Schalke 04 (Almanya) - Valencia (İspanya): 0 - 1
Chelsea (İngiltere) - Rosenborg (Norveç): 1 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Valencia: 3
2. Rosenborg: 1
3. Chelsea: 1
4. Schalke 04: 0

3 Ekim Çarşamba

Valencia (İspanya) - Chelsea (İngiltere)
Rosenborg (Norveç) - Schalke 04 (Almanya)

C GRUBU

Olympiacos (Yunanistan) - Lazio (İtalya): 1 - 1
Real Madrid (İspanya) - Werder Bremen (Almanya): 2 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Real Madrid: 3
2. Lazio: 1
3. Olympiacos: 1
4. Werder Bremen:0

3 Ekim Çarşamba

Werder Bremen (Almanya) - Olympiacos (Yunanistan)
Lazio (İtalya) - Real Madrid (İspanya)

D GRUBU

Shakhtar Doneks (Ukrayna) - Celtic (İskoçya): 2 - 0
Milan (İtalya) - Benfica (Portekiz): 2 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Shakhtar Doneks: 3
2. Milan: 3
3. Benfica: 0
4. Celtic: 0

3 Ekim Çarşamba

Benfica (Portekiz) - Shakhtar Doneks (Ukrayna)
Celtic (İskoçya) - Milan (İtalya)

E GRUBU

Glasgow Rangers (İskoçya) - Stuttgart (Almanya): 2 - 1
Barcelona (İspanya) - Olympic Lyon (Fransa): 3 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Glasgow Rangers: 3
2. Barcelona: 3
3. Stuttgart:0
4. Olympic Lyon: 0

2 Ekim Salı

Olympic Lyon (Fransa) - Glasgow Rangers (İskoçya)
Stuttgart (Almanya) - Barcelona (İspanya)

F GRUBU

Roma (İtalya) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 2 - 0
Sporting Lizbon (Portekiz) - Manchester United (İngiltere): 0 -1

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Roma: 3
2. Manchester United: 3
3. Sporting Lizbon: 0
4. Dinamo Kiev: 0

2 Ekim Salı

Manchester United (İngiltere) - Roma (İtalya)
Dinamo Kiev (Ukrayna) - Sporting Lizbon (Portekiz)

G GRUBU

PSV Eindhoven (Hollanda) - CSKA Moskova (Rusya): 2 - 1
Fenerbahçe - İnter (İtalya): 1 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. PSV Eindhoven: 3
2. Fenerbahçe: 3
3. İnter: 0
4. CSKA Moskova: 0

2 Ekim Salı

İnter (İtalya) - PSV Eindhoven (Hollanda)
CSKA Moskova (Rusya) - Fenerbahçe

H GRUBU

Arsenal (İngiltere) - Sevilla (İspanya): 3 - 0
Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Steaua Bükreş (Romanya): 2 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P

1. Arsenal: 3
2. Slavia Prag: 3
3. Steaua Bükreş: 0
4. Sevilla: 0

2 Ekim Salı

Steaua Bükreş (Romanya) - Arsenal (İngiltere)
Sevilla (İspanya) - Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious