'Şampiyonluk için tereddütümüz yok'

'Şampiyonluk için tereddütümüz yok'.10110
  • Giriş : 26.09.2008 / 13:17:00
  • Güncelleme : 26.09.2008 / 13:07:10

Turkcell Süper Lig'te lider bulunan Beşiktaş'ta Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Lig şampiyonluğu için hiç bir tereddüt taşımıyoruz , UEFA Kupası Finali için şimdiden konuşmak henüz erken olur" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'de liderlik koltuğunda bulunan Beşiktaş'ta Ertuğrul Sağlam iddialı konuşarak, "Türkiye ligi şampiyonluğu için hiçbir tereddütümüz yok. Taraftarlarımızın dördüncü haftada böyle bir havaya girmesi bizde baskı yaratmaz, aksine avantaj olacaktır. UEFA'da final oynamak için ise şimdiden konuşmak erken olabilir" dedi.

OYUNCU SINIFLAMAM

Sağlam, kadrosunda yer alan isimleri hiçbir zaman sınıflandırmadığını belirterek, "Futbolcularım arasında ayrım yapmıyorum. Bu sezon 11 kurmakta hiç sıkıntı çekmiyorum. Bütün oyuncular benim için aynı değerde" ifadelerini kullandı.

HUZURU BOZAMAZLAR

Sağlam, Tello ile arasında sorun olduğu yönünde çıkan haberlere de değinerek, "Kimseyle aramızda sorun yok. Huzurumuzu kimse bozamaz" dedi. Kendisine kimseyi örnek almadığını belirten Sağlam, "Aragones ve Skibbe'yi eleştirmek için henüz erken" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*