Şampiyonluk şansımız sürüyor

Şampiyonluk şansımız sürüyor.12608
  • Giriş : 22.03.2008 / 22:02:00

Eruğrul Sağlam, İstanbul BŞB mağlubiyeti sonrası şampiyonluk şanslarının sürdüğünü söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 2-1 yenildikleri Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası yaptığı değerlendirmede, "Haftalar azaldıkça kaybedilen puanları arayacağız. Ancak şampiyonluk şansımız hala sürüyor. Haftaya en güçlü rakiplerimizden Fenerbahçe ile maçımız var. Onları yenrek inşallah zirveyi geri alacağız ve şampiyon olacağız" dedi.

Oyuncuların özellikle 10 kişi kaldıktan sonra verdikleri mücadeleyi takdir ettiğini velirten Sağlam, "Bu akşam oyuncularımızın isteği ve arzusu, 10 kişi kalmalarına rağmen açıkları iyi kapatmaları bizim için önemliydi. Oyuncularımın hepsine çok teşşekür ediyorum. Beşiktaş'a şampiyonluğu bu oyuncular getirecek. Ben onlara güveniyorum" diye konuştu.

Sağlam, Bobo'nun kırmızı kart görüp oyundan atılmasını, "Kırmızı kart oyunumuz etkiledi. Devre arasında izlediğimde pozisyon bana kırmızı kart gibi geldi. Kırmızı kart doğruysa, devre arasında hakeme gösterdim tepkiden dolayı özür dilerim. Bobo'ya herhangi bir ceza verilip verilmeyeceğini daha sonra karar vereceğiz" şeklinde yorumladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious