Samsung hayelleriniz süslüyor

Samsung hayelleriniz süslüyor.34285
  • Giriş : 25.03.2009 / 11:23:00

Evinizi ofis ortamına dönüştürdünüz ve bu ortamı çok fonksiyonlu bir lazer yazıcısı ile süslemek istiyorsunuz. O zaman Samsung’un SCX-4500’ü yakından tanımanızı tavsiye ederiz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kendisi oldukça hoş bir görünüme sahip. Piano Black modasına uygun olarak geliştirilmiş.

Üzerinde bulunan LED takımı, o çalışırken ayrı bir hava katıyor. Ayrıca masaüstünde de fazla bir yer kaplamıyor.

Tüm bunlar yetmiyormuş gibi baskı, kopyalama ve tarama fonksiyonlarını da destekliyor. Siyah bir inci gibi parlıyor. Fakat parmak izlerine karşı fazlasıyla hassas.

Kimden mi bahsediyoruz? Tabiî ki Samsung'un tasarıma önem veren kişiler için geliştirdiği yeni çok fonksiyonlu baskı ünitesinden.
SCX-4500 olarak adlandırılan bu ürün, tarama ve kopyalama fonksiyonlarını üzerinde barındıran bir lazer yazıcı. Ürünün, siyah beyaz baskı hızı dakikada 16 sayfa. Renkli baskı desteği ne yazık ki yok. Fakat buna karşın renkli tarama teknolojisini tam olarak destekleniyor. USB arabiriminden haberleşebilen Samsung, faks özelliğine sahip değil.

Tasarımıyla İlgi Çekiyor

Samsung  SCX-4500 ilk olarak sıra dışı tasarımı ile ilgi çekiyor. 332 x 393 x 164,5 mm'lik boyut değeri onun masaüstünde çok az yer kaplamasını sağlıyor. Bu tasarım ürüne fazlasıyla hoş bir görünüm veriyor. Öyle ki, SCX-4500'ün çok fonksiyonlu bir baskı cihaz olduğuna inanmak zaman zaman zor geliyor.

Piano Black yüzeyin etkisi burada fazlasıyla hissediliyor. Bu yüzey, mavi ışıklı bir LED takımı ile süslenmiş olması özellikle tasarım meraklılarının hoşuna gideceğini düşünüyoruz.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*