Samsung'dan süper LCD televizyon

Samsung'dan süper LCD televizyon.11428
  • Giriş : 19.03.2009 / 17:17:00

Piyasadaki son teknolojilere uyumlu ve üzerinde aklınıza gelmeyecek kadar çok özellikler bulunduran bir televizyon düşünün.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


52 inç büyüklüğünde bir televizyonda sinema keyfini yaşamaya ne dersiniz? Beklentilerinizi karşılıksız bırakmayan bir televizyona sahip olmak hoş olmaz mı? Geniş ekran, DVB-T desteği, internet bağlantısı, dahili mültimedya içerikler ve mültimedya dosyalarını USB bellekten okuyabilen teknolojiye sahip bir ürüne kim sahip olmak istemez ki?

Tüm bunlar hayal değil. Çünkü Samsung'un yeni LCD TV'si (LE52A856) yukarıda saydığımız tüm özelliklere sahip.

Samsung LE52A856 ilk olarak zarif tasarımı ve kırmızı siyah renkli yüzeyi ile ilgimizi çekti. Bu ürün ilk bakışta oldukça havalı görünüyor. Yinede tasarım ve hoş görünüm her şey demek olmadığını bilmelisiniz. Bir ürün havalı olduğu kadar teknik özellikleri ile de ilgi çekebilmeli.

LE52A856 için bunlar hiç dert değil. Çünkü bu ürün her konuda dört dörtlük olduğunu söylemeliyiz.

Kontras Değeriyle Fark Yaratıyor

LE52A856, 70000:1'lik bir kontrast oranına sahip. Bu kontrast değerini benzer ürünlerde bulmak kesinlikle çok zor. Samsung burada çok avantajlı. Çünkü yüksek kontrast oranı çok daha net ve keskin görüntüler oluşturabiliyor. Bu özellik bu yüzden ilgimizi çekti ve yaptığımız denemelerde de beklentilerimizin karşılandığını gördük. Hatta daha da fazlasını gördük. Görüntüler keskin ve net olmakla beraber renk doğruluğunun etkisini fazlasıyla hissedilebildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*