Sanat camiası türlü yemeği gibi

  • Giriş : 17.07.2006 / 00:00:00

İyi bir anne,iyi bir eş olan pop müziğin sevilen sanatçısı Elif Karlı, yuvasına göstediği titizliğin aynısını işlerine de gösteriyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özel bir televizyonda yemek programı yapan sanatçı, dizi tekliflerine sıcak baktığının da altını çizdi. 10 yaşındaki kızı Ecennaz ve 4 yaşındaki oğlu Alperen’in doğumundan sonra hayata ve insanlara bakış açısının değiştiğini söyleyen sanatçı, ‘Çocuklarıma olan en ufacık ihmalkarlık ömür boyu acı çekmeme neden olabilir’ dedi. Çocukları çok sevdiğini söyleyen Karlı, ‘İleride çok pişman olacağımı biliyorum. Eğer altı yıl ara vermeseydim ya da sanat hayatının içinde olmasaydım mutlaka üçüncü çocuğu düşünürdüm ama demesi kolay yetiştirmesi çok zor. Çünkü topluma bir kişilik yetiştiriyorsunuz. Hayırlı insan yetiştirmek çok zor’ dedi.


Özel hayatınızla işiniz arasındaki dengeyi nasıl koruyorsunuz?

Kendimden çok fedakarlık yapıyorum. Örneğin hafta sonlarını arkadaşlarımızla geçiriyoruz, çocukların okul alışverişleri, bir yandan televizyon çekimleri, konserler. Tabii bunlar beni çok yoruyor. Her şeye rağmen özel hayatımı ve işimi dengede tutuyorum.


Anne oluşunuz hayata bakışınızda değişikliklere neden oldu mu?

Tabii ki oldu. Annelik duygusu hayati bir duygu. Çünkü ufacık bir ihmalkarlık ömür boyu acı çekmeme neden olabilir. Çocuklarım olduktan sonra ha-yata bakışım, insanlara bakış açım değişti.


Annelere neler söylemek istersiniz?

Annelik sabır isteyen bir iştir. Çocuklarına asla yalan söylemesinler, verdikleri sözü tutsunlar.


Günümüzde herkes albüm yapıyor. Bu kadar kolay mı?

Eğer paranız varsa tabii ki kolay.


Arkadaşınızın düğününde sahneye davet edildiğinizi ve mikrofonunuzun kısıldığını duyduk. Gerçekten doğru mu?

Bir arkadaşımızın Ortaköy’de Esma Sultan’da düğünü vardı. Açık havada olduğu için sesimin çıkmadığını anladım. Dolayısıyla o an çok bariz mikrofonumun kısıldığını hissettim.


Mikrofonunuzu kim kıstı?

Ferhat Göçer. Benim sesim çok gürdür. Gerçi onun sesi de gür ama İnşallah yanılıyorumdur. Hiç kötü düşünmek istemiyorum. Çünkü onu seviyorum.


Sanat camiasını nasıl buluyorsunuz?

Sanat caimasını karışık, türlü yemeği gibi buluyorum.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious