Sanat ve sosyete dünyasından son haberler

  • Giriş : 04.04.2007 / 00:00:00

Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç 7.5 aylık oğulları Hüseyin Kaya ile hafta sonu Antalya'ya gitmişti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Önceki akşam İstanbul'a dönen çift uçaktan iner inmez soluğu Tarabya'daki Kıyı Restaurant'ta aldı. Kaya Çilingiroğlu ile Feraye Tanyolaç lokantada yemek yerken, şoförleri minibüste minik Kaya'nın altını değiştirip uyuttu. Feraye Hanım da çok geçmeden "İçim rahat etmedi" deyip oğlunun yanına koştu. Bu arada Minik Kaya Çilingiroğlu, annesi Feraye Tanyolaç'a benziyor.

Fener marşıyla doğum

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen'in gelini, Metin Şen'in eşi Aslı'nın karnı burnunda. Çok yakında doğum yapacak Aslı Hanım geçenlerde eşi ve oğlu Berke ile Etiler Akmerkez'de bebek için alışveriş yapıyordu. Duyduğuma göre, Metin Şen doğum sırasında Fenerbahçe marşının çalınmasını istiyormuş.

Klasik Demet pozu!

Manken Demet Şener, basketbolcu eşi İbrahim Kutluay ile ne zaman objektif görse hemen klasik pozisyonunu alıyor. İbrahim Kutluay'a yandan sıkıca sarılıyor, şöyle bir gülümseyip objektifin tam ortasına dikkatlice bakıyor. Geçenlerde İbrahim Kutluay ile bir davete giden Demet Şener kuralını bozmadı ve yine bildik pozunu gururla verdi!

Anneye sürpriz

Özben Önal annesi Nazire Dedeman'a bir sürpriz hazırlığında. Özben Hanım, Nazire Dedeman'ın yazdığı denemeleri kitap haline getirecek. Özben Önal kitabı 13 Mayıs Anneler Günü'ne yetiştirmeye çalışıyor. Hatırlayatım; Özben Önal daha önce de annesinin şiirlerini bir kitapta toplamıştı.

Bu ne hal Esra?

Sibel İlkiz'in 20'li yaşlardaki kızı Esra Yelkenci'nin bu fotoğrafını Şamdan Dergisi'nde görünce, hasta olduğunu zannettim. Çünkü baksanıza zayıflıktan kemikleri çıkmış. Sibel İlkiz ile konuştum. Kızının 50 kilo olduğunu söyleyip "Esra'nın sağlığı da yerinde iştahı da. Ama metabolizması hızlı çalışıyor. Aslında biraz kilo almasını ben de istiyorum" dedi.

Ceylan çabuk unuttu

Celal- Şebnem Çapa'nın kızı Ceylan 2.5 yıldır Nejat Gürsoy ile aşk yaşıyordu. Ama ilişkileri üç hafta önce bitti. Ortak arkadaşları, ikiliyi barıştırmaya çalıştıysa da olmadı.
Şimdi son dedikodu şu; Ceylan Çapa, sunucu Özlem Yıldız ile evlenen armatör Sinan Serter'in kardeşi Gökçin Serter ile aşk yaşamaya başlamış. Ceylan ilişkisinin duyulmasını şimdilik istemiyormuş.

İşte Keremcem'in aşkı

Şarkıcı - oyuncu Keremcem adını aşk söylentilerinden özenle uzak tutmaya çalışır. Daha önce Yasemin Ergene ile anılmış, ama yalanlamıştı. Dedikodu o ki, Keremcem şimdilerde gönlünü dizi film 'Emret Komutanım'ın 'Suzi'si Damla Debre'ye kaptırmış.
İkili muhabirlere yakalanmamak için gizli gizli buluşuyormuş.

Heyecan sarmış

Avukat Fethi Pekin'in eşi Zeynep Dereli Pekin, Amerikalı Allen Collinsworth ile The Drum Project'i kurmuştu. Zeynep Dereli Pekin, 10 Mayıs'ta Rahmi Koç Müzesi'nde tanıtım daveti düzenleyecek. Gecede Sertab Erener ile Demir Demirkan sahne alıp 'Drum' için besteledikleri şarkıyı seslendirecek. Zeynep Dereli Pekin ile telefonda konuştum. Şimdiden çok heyecanlandığını belirtip düzenleyecekleri tüm konser ve etkinliklerin gelirini UNICEF'e bağışlayacaklarını söyledi.

Tatil yok, iş var

Ender-Gül şah Alkoçlar'ın kızı, Hülya Koçyiğit ile Selim Soydan'ın torunu Neslişah Alkoçlar, İngiltere'nin başkenti Londra'da işletme eğitimi alıyor. Neslişah'a rastladım.
"Eylüle kadar okul tatil. 5 ay İstanbul'dayım. Sürekli gezmek olmaz. Çalışıp para kazanmak, iş hayatını tanımak istiyorum, birkaç şirkete başvurdum" dedi. Neslişah, turizmci olan babasının yanında şimdilik çalışmayı düşünmediğini de söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious