Sandal'ın 214 bin kişilik yaş günü partisi

Sandal'ın 214 bin kişilik yaş günü partisi.12248
  • Giriş : 26.01.2009 / 09:03:00

Mustafa Sandal, doğumgününü dokuzuncu kez Fan Club üyeleriyle birlikte kutladı. Sandal'ın yaşgünü partisi 300 Bin dolarlık vargonen teknolojisinin kullanıldığı Musti TV'de canlı olarak yayınlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İnternet üzerinden gerçekleşen yayını tam 214 Bin kişi izledi.

'Yaman doğuştan Beşiktaşlı'
Sandal'ın canlı yayındaki partisine on şanslı hayranı da katıldı. Parti sırasında bir hayranı gözyaşlarını tutamayıp zor anlar yaşarken, bir başka hayranı da sanatçının oğlu Yaman'a Beşiktaş forması hediye etti. Musti, “Oğlum da benim gibi doğuştan Beşiktaşlı” dedi.

Ünlü sanatçı, Nisan ayında senaryosunu kendi yazdığı sinema filmi için dedesi Hüseyin İleri'yle birlikte kamera karşısına geçeceğini söyledi. Yayın sırasında eşi Emina Sandal ile düet yapmayı düşünmediğini dile getiren Mustafa Sandal, “Bu yaz çıkaracağım albümde eşim için yazdığım şarkılar da olacak” dedi.

Musti, “Yaman'a kardeş gelecek mi” şeklindeki soruya ise, “En kısa zamanda yeniden baba olmak istiyorum. Arayı uzatmayı düşünmüyoruz. Yaman'ı kardeşiyle birlikte büyütmek istiyoruz. Yaman beni baba yaptı, ben de onu ağabey yapacağım!” diye yanıt verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*