Şanlıurfa'da 3 ayrı kavga 15 yaralı!

Şanlıurfa'da 3 ayrı kavga 15 yaralı!.20170
  • Giriş : 16.07.2008 / 16:25:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 01:43:02

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde çıkan üç ayrı kavgada 3'ü ağır 15 kişi yaralandı. Yaralılar hasatanelere kaldırılırken, polis 10 kişiyi gözaltına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre aralarında husumet olan ve alacak verecek meselesi yüzünden tartışan gruplar arasında kavga çıktı. Öğle saatlerinde başlayan ilk kavga hükümet konağı karşısındaki PTT caddesinde meydana geldi. Ararlarında kız alıp verme meselesinde husumet bulunan iki ailenin tartışması kavgaya dönüştü. Kavgada 1 kişi ağır olmak üzere 5 kişinin yaralandığı belirtildi. Aynı saatler içerisinde Cumhuriyet meydanında meydana gelen diğer bir kavgada ise 6 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar Viranşehir devlet hastanesinde tedavi altına alınırken durumu ağır olan bir kişi ise beyin travması geçirdiği şüphesi ile Şanlıurfa Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Viranşehir Devlet Hastanesi'nde tedavileri biten şahıslar ise ifadelerinin alınması için karakola getirildiler.

Öte yandan alacak verecek meselesinden çıktığı belirtilen diğer bir kavgada ise silah ve kesici aletlerle 2'si ağır 3 kişi yaralandı. Eski Urfa Caddesi'nde bulunan beyaz eşya bayisinde alacak verecek meselesinden dolayı kavga çıktı. Çıkan kavgada ilk belirlemelere göre bir kişi kolundan silahla, bir kişi de tornavida ile ağır yaralanırken bir kişide kafasına ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı sopa darbeleri ile yaralandı. Olay yerine gelen polis ekipleri kavganın büyümesini önlerken 5 kişiyi de gözaltın aldı.

Kavgaların olduğu yerlerde Viranşehir Emniyet Müdürü İbrahim Bayar incelemelerde bulunurken polisin her üç kavga sonrası 10 kişinin gözaltın alındığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*