Şanlıurfa'da korkunç cinayet

  • Giriş : 15.02.2007 / 00:00:00

Şanlıurfa'da bir anne ve çocuğu boğazları kesilmiş halde ölü bulundu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şanlıurfa'nın Onikiler mahallesi Şair Abdi sokakta Hüseyin Toru'ya ait evde meydana gelen olayda, Hüseyin Toru'nun eşi Yazi Toru(28) ve küçük çocuğu Yusuf Toru (6) eve hırsızlık yapmaya gelen kişi ya da kişiler tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

Hüseyin Toru'nun evin diğer odasında uyuyan 8 yaşındaki oğlu İsmail, uyandığında annesi ve küçük kardeşinin cesedini görünce ağlamaya başladı. Üst katta İsmail'in ağlamalarını duyarak eve gelen babaanne Hayre Toru, gelininin ve torununun cesedini görünce sinir krizleri geçirdi. Babaannenin feryadı ile olay yerine gelen komşular belki yaşıyor umudu ile anne ve küçük Yusuf'u Şanlıurfa Devlet Hastanesine kaldırdı.

Şanlıurfa'da oyuncakçılık yapan baba Hüseyin Toru, olayın ardından eve geldiğinde sinir krizleri geçirdi. Polis olay yerinde yaptığı incelemelerde kapının zorlanmadığını ve evde bulunan bir miktar para ile kadına ait altınların çalındığını bildirdi. Anne ve çocuğun çeşitli yerlerinden bıçak darbesi aldığını tespit eden polis, Yazı Toru'nun kulağındaki küpenin ise koparak yere düştüğünü ve kadının göğsünden iki defa bıçaklanarak boğazının kesildiğini kaydetti. Polis olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious