Sapığın çocukları ilk kez dışarıya çıktı

Sapığın çocukları ilk kez dışarıya çıktı.7731
  • Giriş : 01.05.2008 / 12:55:00

Öz kızından 7 çocuk sahibi olan Josef Fritzl’in, esir hayatı yaşattığı oğulları da ilk kez dışarıya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Avusturya’da 24 yıl boyunca evinin altındaki gizli bölmede hapis tuttuğu öz kızından 7 çocuk sahibi olan Josef Fritzl’in (73), kızıyla birlikte esir hayatı yaşattığı iki oğlunun polis tarafından kurtarılarak ilk kez dışarıya çıkarıldıklarında çığlıklar attıkları ve Ay’ı görünce “ağızlarının açık kaldığı” belirtildi.
Josef Fritzl’in hapsederek yıllarca tecavüz ettiği kızı Elisabeth’ten (42) olan iki oğlu 18 yaşındaki Stefan ve 5 yaşındaki Felix, polis tarafından tutuldukları yeraltı mahzeninden çıkarılmıştı. İki kardeşi hastaneye götüren Başmüfettiş Leopold Etz, çocukların hastaneye giderken arabada coşkudan çığlıklar attığını belirterek, “Hayatlarında ilk kez gerçek dünyaya çıkıyorlardı. Dünya hakkındaki fikirleri televizyondan gördüklerinden ibaretti” dedi.
Başmüfettiş, çocukların daha önce yalnızca televizyonda gördükleri otomobile binince çok heyecanlandıklarını, karşıdan gelen arabaları görünce çarpışacaklarını sanıp birbirlerine sarıldıklarını anlattı.

Etz, “En güzeli ise Ay’ı gördüklerinde oldu. Hayretten ağızları açık kaldı. Birbirlerini dürterek Ay’ı gösteriyorlardı. Ay’ı bile daha önce hiç görmemişlerdi” dedi.

Arabalardan korktular!

Josef Fritzl, 24 yıl boyunca kızına tcavüz etmiş ve kızından 7 çocuk sahibi olmuştu.
Çocuklardan biri doğumdan kısa süre sonra ölmüş, üçü, Josef Fritzl ve olaylardan habersiz olduğu belirtilen eşi tarafından torunları gibi büyütülmüştü.
Anneleriyle birlikte yeraltında yaşayan 3 çocuktan 19 yaşındaki Kerstin’in rahatsızlanarak komaya girmesi ve doktorların şüphelenmesi üzerine olay ortaya çıkmıştı. Hastanede olan Kerstin’in durumu ağır.

Doktorlar, tedavi gereği “suni komaya” sokulan kızı diyaliz makinesine bağlı tutuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious