'Sapık Baba' haberi gelmeyen gün yok!

'Sapık Baba' haberi gelmeyen gün yok!.11436
  • Giriş : 25.06.2009 / 06:20:00
  • Güncelleme : 25.06.2009 / 00:09:26

"Babamın defalarca tecavüzüne uğradım" diye haykıran 13 yaşındaki kız, jandarmaya sığındı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesine bağlı Yeniçiftlik beldesinde 13 yaşındaki kız çocuğu, yol kontrolü yapan jandarmaya babasının defalarca tecavüzüne uğradığını, kendisini 100 TL karşılığında erkeklere pazarladığını öne sürdü. arkadaşlarına pazarladı. Gözaltına alınan baba savcılıkta verdiği ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Çorlu'da jandarmanın yol kontrolünde durdurulan 13 yaşındaki E.F.S. ve babası M.S. kimlikleri olmadığı için karakola götürüldü. Küçük kız burada, yanında bulunan babasının kendisine birçok kez tecavüz ettiğini ve para karşılığı arkadaşlarına pazarladığını öne sürerek şikayetçi oldu. Bunun üzerine baba M.S. gözaltına alındı. E.F.S. ise jandarmaya annesi M.S. ile babası M.S.'nin 2001 yılında boşandığını, kendisinin İstanbul'da çocuk yurduna yerleştirildiğini, bir süre sonra annesinin kendisini yanına aldığını belirterek, "Annemin yanında kalırken otobüsle Sinop'un Durağan ilçesine babamın yanına gittim. Ancak babam beni depo gibi bir yere götürüp fiili livatada bulundu. 12 yaşındaydım. Kimseye söylememem için beni tehdit etti. Sonra beni götürdüğü Samsun'da babamın arkadaşının evinde beni bin TL karşılığı bir kişiye pazarlamak istedi, karşı koyunca babam bana tecavüz etti. Ardından bana babamın arkadaşı 'bunu iç hamile kalmazsın' diye hap verdi. Babamın arkadaşı R.A. da bana tecavüz etti. Ertesi gün 100 TL karşılığında beni 3 kişiye pazarladı. Ev kirasını da beni çalıştırıp ödeyeceğini söyledi" diye konuştu. Babasıyla birlikte son olarak Çorlu'ya geldiğini söyleyen E.F.S.'nin Çorlu Devlet Hastanesi'nde yapılan muayenesinde kıztlığının bozulduğu belirlendi.

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesine bağlı Yeniçiftlik beldesinde postane yolunda yürürken jandarma bizi yolda durdurdu. Kimliklerimiz olmadığı için karakola getirdi. Bende burada "bana tecavüz eden babamdan ve diğer şahıslardan şikâyetçiyim. Kızlık muayenesi yaptırmak istiyorum" dedi. Gözaltına alınan baba M.S. Cumhuriyet Savcısı'nın ifadesini almasının ardından serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*