Sapık baba kızından olma torununa da tecavüz etmiş!

Sapık baba kızından olma torununa da tecavüz etmiş! .8539
  • Giriş : 07.05.2008 / 04:44:00
  • Güncelleme : 06.05.2008 / 23:38:40

Avusturya polisi, Josef Flitzl'in 19 yaşındaki torunu Kristen'e de tecavüz etmiş olabileceğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

9Kristen şimdi yoğun bakımda. Avusturya polisi, bu iddianın büyük olasılıkla gerçek olduğunu ancak iki tarafla da konuştuktan sonra kesinleşeceğini söyledi. Yani yüzyılın sapığı öz kızından sonra, yine öz kızına ve aynı zamanda öz torununa da tecavüz etmiş.

19 yaşındaki Kristen rahatsızlanınca 3 hafta önce hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Genç kızın hastaneye kaldırılması, yüzyılın sapıklığını da ortaya çıkardı.

EVİN ALTINDAKİ HÜCREYİ KIZIMLA BİRLİKTE YAPTIK'

1984'te kızı Elizabeth'i 18 yaşındayken bodruma kilitleyen Flitzl'in bu geniş sığınağı tek başına nasıl yaptığı merak konusuydu. Uzmanlar üç bölümden oluşan, su ve elektrik tesisatı bulunan, şifreyle açılan elektronik bir kapısı olan sığınağı Flitzl'in tek başına yapamayacağını belirtiyordu. Hatta kızının durumundan haberdar olmadığı belirtilen anne Rosemary'nin eşine yardım etmiş olabileceği iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak polis sorgusunda Flitzl'in sığınağın yapımında kızı Elisabeth'i yardım etmeye zorladığını ortaya koydu. Polise göre, Flitzl ayrıca, Elisabeth'i bodruma kilitlediğinde kaçmaması için dokuz ay boyunca “köpek gibi” tasma ile bağladı.

Özel bir hücrede gözaltında tutulan 73 yaşındaki Flitz'in avukatı ise savunmasının müvekkilinin “akli dengesinin yerinde olmadığına” dayandırmaya hazırlanıyor. Avukat Rudolf Mayer, Fritzl'in ciddi akli bozukluğu olduğuna inandığını söyledi ve bu türden psikolojik sorunu olmayan birinin böyle bir davranışın içine giremeyeceğini savundu. Mahkeme Fritzl'in akli durumunun bozuk olduğunu kabul ederse cezaevine değil bir psikiyatri kurumuna yatırılacak.

KORKU EVİ”NİN BULUNDUĞU SEMT TURİSTİK YER HALİNE GELDİ

Avusturya makamları, olayın yaşandığı evi görmek için Amstetten kasabasına doluşan “felaket turistleri”nden yakınıyor. Amstetten Belediye Başkan Yardımcısı Ursula Puchebner, felaketin yaşandığı “korku evi”ni görmek isteyen Alman ve Avusturyalı turistlerin sayısının her geçen gün arttığını belirterek, “Buna felaket turizmi adını veriyorum. Bunu şok edici buluyorum ve bu davranışlarını anlayamıyorum. Kurbanlara hiç saygıları yok” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious