Sapık babadan iğrenç itiraf

Sapık babadan iğrenç itiraf.9938
  • Giriş : 09.05.2008 / 09:12:00

Avusturya’da kızı Elizabeth’i 24 yıl bodruma hapsederek tecavüz eden baba Josef Fritzl (73), Elizabeth’in polise verdiği ifadenin aksine kızına 11 değil, 18 yaşından sonra tecavüz ettiğini ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Avusturya’da yayımlanan News dergisi, Fritzl’in avukatı Rudolf Mayer’in müvekkiliyle saatlerce süren görüşmenin içeriğini yayımladı.

Mayer’in dergiye aktardığına göre, Fritzl, tecavüzlerin "daha sonra, Elizabeth’i yeni bir aile kurmak için bodruma kapattığında başladığını" söyledi.

Avukat Mayer, Fritzl’in "Ben çocuklara cinsel tacizde bulunacak biri değilim... Elisabeth’in onunla yaptığım şeyi istemediğini biliyordum. Ona zarar verdiğimi biliyordum ancak bu uyuşturucu gibiydi" dediğini aktardı.

Görüşmede Fritzl’in "karanlık barlarda içki ve sigara içtiği için, o zamanlar 18 yaşındaki kızını dış dünyadan, gerekirse zor kullanarak, koruması gerektiğini" söylediği de belirtildi.

Avukatına göre görüşmede Fritzl, "Elisabeth’den çocuklarımın olmasını istedim, çocuklarla mutluydum. Bodrumda bir kadın ve çocuklarla gerçek bir ailenin olması da hoştu" dedi.

Friztl’in, "24 yıl boyunca yaptığımın iyi olmadığını biliyordum ancak aynı zamanda bodrumda ikinci bir aileye sahip olmak tamamen normal hale gelmişti..."Nazi döneminde büyüdüm, disiplin ve itaatin hüküm sürdüğü dönemde. Bilinçsizce bunu kabullenmiş olabilirim ancak canavar değilim" dediği de belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious