Sapıklığın bu kadarına pes! 3 yaşındaki kıza...

Sapıklığın bu kadarına pes! 3 yaşındaki kıza....7744
  • Giriş : 24.06.2009 / 12:43:00
  • Güncelleme : 24.06.2009 / 12:44:40

3 yaşındaki kızı taciz etti! Öldürülmesin diye tek kişilik hücreye konuldu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kayseri'de 40 yaşındaki M.G.apartman önünde arkadaşlarıyla oynayan 3 yaşındaki kıza cinsel tacizde bulundu. Top alacağını söyleyerek apartman sığınağına indirdiği 3 yaşındaki kıza elle tacizde bulunan M.G. tutuklanıp cezaevine gönderilerek tek kişilik hücreye konuldu.

İddiaya göre Argıncık Esentepe Mahallesi'nde, top vereceğini söyleyerek kandırdığı 3 yaşındaki S.Ö.'yü apartman sığınağına indiren 40 yaşındaki M.G. küçük kıza elle tacizde bulundu. Çocuğun ağlama seslerini duyan komşusu Mehmet S.(17) aşağı indi. Çocuğun ağladığını M.G.'nin ise "sus sana top alacağım" dediğini anlatan Mehmet S. "M.G. benim merdivenden indiğim sırada ayak seslerimi duymuş. Bu sırada ben komşumuzun oğlu Emrah ağabeye haber verdim. M.G.'nin sağ eli kan içindeydi. Bizde eline ne olduğunu sorduğumuzda; hasta olduğunu o nedenle elinin kanadığını söyledi. Bizde elini inceledik ve herhangi bir yara yoktu. Daha sonra ben sığınağa koştum. Küçük S.Ö. hareketsiz bir şekilde ayakta bekliyordu. Şoka giren S.Ö.'yü yukarı çıkardım" diye konuştu.

LİNÇ EDİLMEK İSTENDİ

Mahalle sakinleri tarafından linç edilmek istenen M.G. polisler tarafından kurtarılarak ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Polis site önünde güvenlik önlemleri alırken M.G. ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. M.G.'nin tek kişilik hücreye konulduğu öğrenildi. M.G.'nin Pınarbaşı ilçesinde oturduğu ve annesinin evine geldiği sırada olayın yaşandığı öğrenildi. M.G.'nin annesi G.G. ise olayın ardından oturduğu evden taşınmak zorunda kaldığı belirtildi.

3 yaşındaki kız çocuğu S.Ö.'nün annesi T.Ö.'nün yaşanan şokun ardından dili tutulurken hala konuşamadığı bildirildi. Anlatmak istediklerini ancak kağıda yazarak bildiren anne, eşi tarafından köye götürüldüğü kaydedildi. Olay günü S.Ö.'nün doğum günüydü ve akşam ailesi ve komşuları tarafından kutlanacaktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*