Saraçoğlu'nda bilet kavgası

Saraçoğlu'nda bilet kavgası .16129
  • Giriş : 07.11.2008 / 15:54:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 10:45:32

Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbi maçı öncesinde bu sabah satışa sunulan misafir takım biletlerine sarı-kırmızılı taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Turkcell Süper Lig'in 10. haftasında Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbi maçı öncesinde bu sabah satışa sunulan misafir takım biletlerine sarı-kırmızılı taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Uzun kuyruklar oluşturan taraftarlar biletleri 2,5 saat gibi kısa bir sürede tüketti.

Galatasaray taraftarlarına ayrılan 2 bin 525 bilet bu sabah saat 10.00'dan itibaren satışa sunuldu. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 9 Kasım Pazar günü saat 19:00'da başlayacak maçı tribünden izlemek isteyen binlerce Galatasaray taraftarı, gece geç saatlerden itibaren bilet satış noktalarında beklemeye başladı. 66 YTL ile 305 YTL arasında satışa sunulan biletleri almak isteyen taraftarlar uzun kuyruklar oluştururken, taraftarlar arasında zaman zaman gerginlik yaşandı. Biletlerin satışına sabah saat 10.00'dan itibaren başlanırken, biletler 2,5 saatte tükendi.

Polis ekiplerinin güvenlik önlemi nedeniyle daha önce yaşanan izdiham ve kavga olayları bu sefer yaşanmadı. Biletlerin tükendiğini öğrenen bazı taraftarlar ise duruma tepki gösterdi. Dün geceden itibaren bilet satış gişelerinin önünde bekleyen taraftarlar, başka illerden geldiklerini ve bilet alamadıklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*