Sarah Jessica Parker modacı oldu

  • Giriş : 27.03.2007 / 00:00:00

Bir dönem televizyon ekranlarında fırtına gibi esen 'Sex and the City' dizisindeki kıyafetleriyle akım yaratan Sarah Jessica Parker, modacı oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İnternetteki 'eonline' sitesindeki habere göre, 'Carrie Bradshaw' karakterini canlandırdığı dizideki kıyafetleri taklit edilen, dizinin bitiminden sonra da bu giysileri açık artırmayla satışa sunulan Parker, moda dünyasına adım attı.

'Bitten' adını verdiği kendi koleksiyonunu hazırlayan Parker, bu koleksiyonda kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlara yer verdi. Koleksiyon, 7 Haziran'da satışa sunulacak.

Bu ay 42 yaşına girecek yıldızın koleksiyonu, New Yorklu Steve ve Barry tarafından üretilecek ve her bir parçası, 20 dolar ve altında satışa sunulacak.

Koleksiyon, en küçükten en genişe kadar her bedende üretilecek.

Her ne kadar dizide çok pahalı markaları giyse de Parker'ın koleksiyonu hesaplı ve gündelik kıyafetlerden oluşacak. Koleksiyonun sloganı ise ''Moda, lüks
değildir, bir haktır'' olacak.

Sarah Jessica Parker, 'Bitten' adlı koleksiyonuyla Madonna, Scarlett Johansson, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Mary-Kate ve Ashley Olsen gibi moda sektörüne el atan yıldızlar arasına girmiş oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious