Sarayköy'den Gül'e açık davet

Sarayköy'den Gül'e açık davet.16513
  • Giriş : 01.06.2009 / 20:27:00

Sarayköy'ü Tanıtma Kalkındırma Yüksekokul Açma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ahmet Bulanık, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü Sarayköy'e davet ettiklerini bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bulanık, yaptığı yazılı açıklamada, ilçede daha önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı ağırladıklarını hatırlattı.

Denizli'nin ve Sarayköy'ün tanıtımı için kurulan derneklerinin bölgedeki turistik özelliklere dikkat çektiğini bildiren Ahmet Bulanık, ''Bakanlar Kurulu kararıyla Organize Termal Sera ve Organize Termal Turizm Bölgesi ilan edilen ilçemizde Sayın Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ü ağırlamaktan şeref duyarız'' dedi.

''Kokar hamam' olarak bilinen bataklık görünümündeki Tekke Kaplıcaları'nın sağlık turizmi için çok önemli olduğunu ifade eden Bulanık, buradaki tesislere ünlü siyasetçi ve sanatçıların geldiğini dile getirdi.

Ahmet Bulanık, şunları kaydetti:

''En önemlisi Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın gelişi oldu. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Eylül ayında ilçemize gelerek termal tesislerimizde bir hafta tatil yapmış, çok memnun ayrılmışlardır. Dünyada eşi benzeri olmayan tesislerimizde Sayın Cumhurbaşkanımızın değerli eşiyle birlikte teşrif etmesini bekliyoruz. Kendilerine davet mektubu gönderdik. İlçemizde Cumhurbaşkanımızı ağırlamaktan ve bu misafirlik esnasında çevremizde bulunan dünyaca ünlü yerlerimizi de kendisine göstermekten şeref duyacağız.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*