Sarhoş ambulans şoförü

Sarhoş ambulans şoförü.15442
  • Giriş : 22.01.2008 / 19:01:00

Hasta taşıyan ambulansın şoförüne alkol muayenesi yapan jandarma, çok şaşırtıcı bir sonuçla karşılaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Karabük'ün Ovacık ilçesinden Karabük Devlet Hastanesine hasta getiren ambulansın şoförü 239 promil alkollü çıktı.

Karabük'ün Ovacık ilçesinde trafik kontrolü yapan Ovacık İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından, yolda şüphe üzerine durdurdukları Ovacık Sağlık Ocağına ait ambulansın şoförü alkollü çıktı.

Karabük'e 45 kilometre uzaklıkta bulunan Ovacık İlçe Sağlık Ocağına ait 78 AV 723 plakalı ambulans ile Hasan Park adında bir hastayı Karabük Devlet Hastanesine getiren ambulans şoförü Menderes Afatoğlu (45), Ovacık İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerinin şüphesi üzerine Ovacık-Karabük karayolunda durduruldu. Jandarma Trafik Timleri tarafından alkollü olduğu tespit edilen şoförün yapılan alkol muayenesinde 239 promil alkollü çıktığı belirlendi. Jandarma timleri bunun üzerine Sağlık Ocağı ile irtibata geçerek görevli bir memurla hastayla birlikte ambulansı Karabük Devlet Hastanesine gönderdi.

Jandarma Trafik Timleri ile birlikte daha sonra Karabük Devlet Hastanesine getirilen ambulans şoförü Menderes Afatoğlu (45) burada yapılan muayenesinin ardından İl Jandarma Komutanlığına getirildi.

Diğer yandan aynı ambulans şoförünün daha önce bir kez daha alkollü ambulans kullanırken daha yakalandığı bildirildi.

Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious