Sarhoştan polislere meydan dayağı

Sarhoştan polislere meydan dayağı.10677
  • Giriş : 01.09.2008 / 23:24:00

Samsun'un Atakum İlçesi'nde içkili iki kişinin kendilerini uyaran polis memurları Ceyhun Günay ile İbrahim Yiğit'i dövüp hastanelik ettikleri iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Samsun'un Atakum İlçesi'nde deniz kenarında içki içen Ö.A., Y.Ş. ile E.A'nın., kendilerini uyaran polis memurları Ceyhun Günay ile İbrahim Yiğit'i dövüp hastanelik ettikleri iddia edildi.

Kısa sürede yakalanan zanlılar, Emniyet Müdürlüğü'ndeki ifadelerinde, “Sarhoştuk ne yaptığımızı bilmiyoruz. Çok pişmanız” dedi.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, Olay dün gece Atakum İlçesi Güzelyalı Mahallesi sahilinde meydana geldi. Bazı kişiler sahilde içki içen 3 kişiyi polise ihbar etti. Bunun üzerine gelen polis memurları İbrahim Yiğit ile Ceyhun Günay, gençleri uyararak sahilden uzaklaştırmak istedi. Sahilden ayrılmak istemeyen 25 yaşlarındaki Ö.A., Y.Ş. ile E.A'nın polislere saldırdığı ileri sürüldü.. Zanlıların, polis memuru Günay"ın, kafasına bira şişesi ile vurup, göğsünü de cam parçası ile çizdiği iddia edildi.. Ardından bindikleri otomobil ile kaçmak istedikleri sırada diğer polis memuru Yiğit'in de üzerine direksiyonu kırarak hafif yaralanmasına neden oldular.

Polis memurları çağrılan ambulans ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Otomobili 1 saat sonra 55 SL 443 plakalı otomobili Zeytinlik Mahallesi"nde terk edilmiş halde bulan polis ekipleri, zanlıları kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Atakum Polis Merkezi'nde ifadeleri alınan zanlılar, sarhoş oldukları için ne yaptıklarını bilmediklerini söyledi. Nöbetçi mahkemeye çıkartılan zanlılardan E.A. ile Y.Ş. tutuklanırken Ö.A. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*