'Sarı melekler' Türkiye'de

'Sarı melekler' Türkiye'de.15597
  • Giriş : 24.10.2008 / 22:36:00

Yol yardım, kapsamlı kalite ve güvenlik testleri, araç transferi, hasta nakil hizmeti, yol durumu, trafik ve seyahat bilgilendirme hizmeti sunan ADAC İstanbul'da faaliyete başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başta anavatanı Almanya olmak üzere Avrupa genelinde yol yardım, kapsamlı kalite ve güvenlik testleri, araç transferi, hasta nakil hizmeti, yol durumu, trafik ve seyahat bilgilendirme hizmeti sunan ADAC, ilk olarak çekici ve yol yardım hizmeti ile İstanbul'da faaliyetlerine başladı.

Dünya genelinde 16.3 milyon üyeye sahip, daha çok tüketicileri koruyucu otomobil kalite ve güvenlik testleriyle adını duyurmuş olan Genel Alman Otomobil Kulübü (ADAC), Türkiye'de sadece ilk yardım ve çekici hizmeti verecek. ADAC'ın Türkiye'deki faaliyetlerini sürdürmesi amacıyla kurulan ADAC Service A.Ş. tarafından ilk etapta İstanbul'da devreye girecek olan ilk yardım ve çekici hizmeti, yaklaşık 80 kişilik ekibiyle otomobil sürücülerinin acil olarak yardıma ihtiyaç duyması halinde, ülke genelini kapsayan bir ağ üzerinden, yaklaşık 1800 adet anlaşmalı Türk şirketine ulaşıp hizmet gönderebilecek. 444 23 22 no'lu ilk yardım hattını uygulamaya geçiren ADAC Service A.Ş., bu hat üzerinden her sürücüye yardım ulaştıracak. Diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de üyelik sistemiyle hizmet verecek ADAC Service A.Ş, ilkyardım hizmeti yanı sıra çekici hizmetini de bu sistem içinde tüketicilere sunacak.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*