Sarıgül, Ecevit'i ziyaret etti

  • Giriş : 27.05.2006 / 00:00:00

İstanbul Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, saat 11.30'da Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) gelerek Bülent Ecevit'i ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul Şişli Belediye Başkanı Sarıgül, ziyaret sonrası basın açıklaması yaparak, Ecevit'e acil şifalar diledi. Sarıgül açıklamasında şunları söyledi: "Siyasete nezaket ve dürüstlüğü getiren 3. Genel Başkanımız kendisinden çok şey öğrendiğim Ecevit'i ziyaret ettim, dualarım onunla. Türk siyasetinin ender ve önemli ismlerindendir. Bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyorum. Partili yöneticilerle de görüştüm, şifa diliyorum."

Sarıgül, Rahşan Ecevit ile görüşüp görüşmediğinin sorulması üzerine, Rahşan Ecevit ile görüşemediğini, kendisinin hastanede olmadığını söyledi. Ecevit'in sağlık durumu hakkında da bilgi aldığını ifade eden Sarıgül, Ecevit için hastane önünde açılan deftere, "Siyasete nezaket ve dürüstlüğü getiren Karaoğlan'a acil şifalar diliyorum" yazarak iyi dilek temennilerinde bulundu. Sarıgül, GATA önündeki taksi durağına da giderek taksicilerle bir süre sohbet etti.

Öte yandan eski Adalat Bakanı Hikmet Sami Türk de Ecevit'i ziyaret etti. Sami Türk, hastane önündeki partililerle bir süre sohbet etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious