Sarıgül, eşinden boşandığı yönündeki haberi yalanladı

Sarıgül, eşinden boşandığı yönündeki haberi yalanladı.13342
  • Giriş : 26.03.2008 / 13:42:00

Takvim gazetesindeki 'Mustafa Sarıgül, eşi Aylin hanımdan gizilce boşandı' haberine yalanlama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bugün Takvim Gazetesi’nde yer alan, ‘Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül eşi, Aylin Sarıgül’den’ boşandı haberine, başkan Sarıgül’den yalanlama geldi.

Eşinden ayrıldığı ve üniversiteli bir kızla ‘gizli aşk’ yaşadığı iddialarına sert tepki gösteren Mustafa Sarıgül, “Eşim Aylin Sarıgül ile boşanmamız söz konusu değildir” dedi.

Hakkında çıkan haberle ilgili olarak yaptığı açıklamada, haberde yer alan söz konusu ifade ve iddiaların tamamen gerçek dışı olduğunu belirten Sarıgül, bugüne kadar olduğu bugünden sonra da sansasyona yönelik spekülasyonlardan uzak duracağının altını çizdi. Basının hakkındaki haberle ilgili olarak hasiyet göstereceğine inandığını ifade eden Sarıgül’ün yalan olduğunu ifade ettiği haberle ilgili, hukuki olarak herhangi bir işlem yapıp yapmayacağı ise belirtilmedi.

Şişli Belediye Başkanı Sarıgül’ün yaptığı açıklama şöyle:

26 Mart 2008 tarihli Takvim gazetesinde, “Sarıgül ayrılık getirdi” başlıklı bir haber yer almıştır. Söz konusu haberde yer alan ifade ve iddialar tamamen gerçek dışıdır. Eşim Aylin Sarıgül ile boşanmamız söz konusu olmadığı gibi, haberde adı geçen üçüncü şahıslarla da herhangi bir ilgim bulunmamaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da, sansasyona yönelik bu türden spekülasyonlardan uzak duracağımızı özellikle belirtmek isterim. Değerli basınımızın da aynı hassasiyeti göstereceğine inanıyorum.

Basına ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious