Sarıgül'den yeni parti açıklaması

Sarıgül'den yeni parti açıklaması.13342
  • Giriş : 29.05.2009 / 23:41:00

“Gündemimizde öyle bir şey yok, biz Türkiye için çalışıyoruz”

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, DSP'den ayrılarak yeni bir parti kurma hazırlığı içinde olduğu iddialarını yalanladı. Sarıgül, “Gündemimizde öyle bir şey yok, biz Türkiye için çalışıyoruz” dedi.

CHP'den ihraç edildikten sonra DSP'ye geçen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, yeni parti kuracağı yönündeki haberleri yalandı. ANKA'nın sorularını yanıtlayan Sarıgül, yeni parti kurmak için değil, Türkiye için çalıştıklarını söyledi. Gündemlerinde yeni parti kurma gibi bir düşünceleri olmadıklarını yineleyen Sarıgül, DSP'den istifasının da söz konusu olmadığını belirtti.

Sarıgül, “Gündemimizde şimdilik öyle bir şey yok, her zaman yaptığımız toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Biz Türkiye için çalışıyoruz” diye konuştu.

-KAMER GENÇ DE "YALAN" DEDİ

Öte yandan, Sarıgül'ün kuracağı yeni partide Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç'in yer alacağı iddiaları da, Genç'in kendisi tarafından yalanlandı. Genç, kendisine Sarıgül tarafından böyle bir teklif gelmediğini vurgulayarak, “Başkasının partisine niye katılayım ki?” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*