Sarıgül’ün yeğeni gözaltına alındı

Sarıgül’ün yeğeni gözaltına alındı.13461
  • Giriş : 16.08.2008 / 19:21:00
  • Güncelleme : 16.08.2008 / 19:01:44

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün yeğeni Eser Murat Sarıgül, Beykoz’da kendisine polis süsü vermek suçlamasıyla gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yeğeni Eser Murat Sarıgül, Beykoz'da kendisine polis süsü vermek suçlamasıyla gözaltına alındı. Yeğen Sarıgül'ün otomobilinde yapılan aramalarda çok sayıda, sahte MİT, TSK, Meclis ve İçişleri Bakanlığı kartı da bulundu.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Yunus Polis Timleri yaptıkları uygulama sırasında Clio marka bir otomobili durdurarak asayiş uygulaması yapmak istedi. Ancak otomobil sürücüsü kendisinin de polis olduğunu söyledi.

GÖSTERDİĞİ POLİS KARTI SAHTE ÇIKTI

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yeğeni olduğu iddia edilen Eser Murat Sarıgül'ün polise gösterdiği “Polis kimlik kartı”nın sahte çıkması üzerine gözaltına alındı. Sarıgül'ün otomobilinde yapılan aramalarda, sahte polis kimliğinin dışında, yine sahte olduğu belirlenen TSK, MİT, İçişleri Bakanlığı ve Meclis kartları da çıktı.

ADLİYE'YE ÇIKARILACAK

Çok sayıda sahte kimlikle yakalanan Eser Murat Sarıgül Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde gözaltına alındı. Sarıgül'ün adliyeye çıkarılması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*