Sarıyer'de akıllara ziyan kaza

Sarıyer'de akıllara ziyan kaza.12386
  • Giriş : 01.10.2006 / 00:00:00

Sarıyer'de trafik ışıklarında duran içerisinde 5 kişi bulunan otomobil, kamyonun çarpması sonucu kaldırım ve kamyon arasında sıkıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstinye Sahil yolunda meydana gelen ve komedi filmlerine taş çıkartan kaza, sabah saatlerinde meydana geldi. Süleyman Anteplioğlu Samsun'dan gelen akrabalarını otobüsten indikleri yerde karşıladıktan sonra, Reşitpaşa'daki evine doğru yola çıktı. Anteplioğlu'nun kullandığı ve içerisinde bir küçük çocuğun bulunduğu 34 UY 8307 plakalı otomobil, sahil yoluna çıkışta kırmızı ışıkta durdu. Trafik ışıklarının yeşile dönmesiyle Hasan Güner kulandığı 34 GK 343 plakalı kamyonla aniden kalkış yaptı. Hemen sağında bulunan otomobili farketmeyen ve virajı dar alan Güner, kamyonuyla Anteplioğlu'nun aracına çarptı. Kazada yaralanan olmazken, otomobil kamyon ve tretuar taşları arasında sıkıştı.

Otomobilde bulunan 5 kişi kapılar sıkıştığı için bir türlü çıkamazken, kamyon sürücüsünden aracını geri çekmesi istendi. Olay yerine trafik polisinin gelmesini ve rapor tutmasını isteyen kamyon sürücüsü, vatandaşların bu isteğini geri çevirdi. Kaza sıkışmalı olduğu zannedilerek çağrılan itfaiye bir süre sonra geri dönerken, araçtaki küçük kız çocuğu ve Samsun'dan misafir gelen aile korku yaşadı.

Yaralanmadıkları halde dakikalarca araç içerisinde mahsur kalan aile, trafik polisinin gelmesiyle rahat bir nefes aldı. Kamyon sürücüsü aracını polisin talimatıyla geri alırken, otomobil sürücüsü Anteplioğlu'da camdan dışarı çıktı. Kamyonun çekilmesiyle birlikte arkada oturan 3 kişi ve önde oturan kız çocuğu dışarı çıktı.

Büyük korku yaşayan misafir aile başka bir otomobille eve giderken, her iki sürücü trafik polisinin rapor tutmasını bekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious