Sarıyer'de iki grup birbirine girdi

  • Giriş : 31.07.2006 / 00:00:00

Sarıyer'de, uyuşturucu satıcılığı yaptıkları iddia edilen iki grup arasında çıkan kavgada bir kişi öldü, bir kişi de hafif şekilde yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Daha önce de uyuşturucu satışı yüzünden aralarında husumet bulunduğu iddia edilen gruptan yaklaşık 30 kişi, diğer gruptakileri satır ve tabancalarla kovalamaya başladı.

Kaçan gruptan bir kişi, yakınlarda bulunan Bizim Restaurant'ın ikinci katına kaçtı. Kovaladıkları kişinin peşinden restorana giren gruptan bir kişinin açtığı ateş sonucu kalbinden vurulan ve kimliği henüz belirlenemeyen şahıs olay yerinde hayatını kaybetti. Olayda Özcan Demir adlı bir kişi de kolundan hafif şekilde yaralandı.

Saldırgan gruptan bazıları ölen kişiyle birlikte mangal yapmaya geldiği iddia edilen ve kimliği henüz belirlenemeyen bir kişinin kullandığı 34 KRK 90 plakalı Mercedes marka otomobile de kaldırım taşlarıyla saldırdı. Saldırganlar olay yerinden kaçarken, yaralı Demir, kaldırıldığı Özel Levent Hastanesi'nde ayakta yapılan tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere Sarıyer Polis Merkezi'ne götürüldü.

Olay yerinde hayatını kaybeden kişinin cesedi yapılan incelemenin ardından adli tıp morguna kaldırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious