Şarkı Söylemek Lazım'da kimler var?

Şarkı Söylemek Lazım'da kimler var?.10400
  • Giriş : 31.05.2008 / 20:59:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 01:55:39

Haziran ayının son haftasında Show TV’de başlayacak “Şarkı Söylemek Lazım 2”nin kadrosu “üç aşağı beş yukarı” belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Önceki gün öğle yemeği için Dükkan'da buluştuğumuz Medyapım'ın ortağı Fatih Aksoy ve projenin sorumlusu Fatih Cesur'un verdiği bilgiye göre “Şarkı Söylemek Lazım”ın ikincisine yarışmacı ya da yarışmacının koçu olarak katılacaklar şunlar:

Safiye Soyman, Faik Öztürk, Müslüm Gürses, Leyla Bilginel, Songül Karlı, Uğur Arslan, Ege, Berdan Mardini, Arda Kural, Betül Demir, Sema Öztürk, Müşerref Akay, Güler Kazmacı, Seda Akman, Başak Sayan, opera sanatçısı Zafer Ertaş ve Tan.
“Şarkı Söylemek Lazım”ın ilki bayağı ses getirmişti.
Kadro fena değil.

O nedenle bu da ses getirecek gibi, ama şöyle bir şansızlığı var. “Şarkı Söylemek Lazım”ın ilki, televizyonlar için “yüksek sezon” sayılan bir dönemde yayınlanmıştı.

“Şarkı Söylemek Lazım”ın ikincisi ise televizyonlar için “ölü sezon” sayılan bir dönemde yayına girecek.

Safiye Soyman'la Faik Öztürk iyi reyting unsuru olduklarından televizyoncuların vazgeçilmezi oldu.

Fatih Aksoy ile Fatih Cesur, yarışmada Safiye Soyman'ı Faik Öztürk'ü koçu olarak değerlendirmeyi düşünüyordu.

Ben ise Safiye Soyman'ın bile kıskanacağı genç bir kadın şarkıcıyı Faik Öztürk'ün yanına “koç” olarak vermelerinin, Safiye Soyman'a da Arda Kural gibi genç bir partner bulmalarının daha doğru bir tercih olacağını söyledim.

Safiye ile Faik'in birlikte yarışması yerine rakip olarak yarışmasının ortaya daha eğlenceli görüntüler çıkartacağı kesin.

Ancak Medyapım, “Şarkı Söylemek Lazım” için onları ayırırsa, sonra yeniden birleşirler mi yoksa ayrı mı kalırlar orasını bilemem!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious