Şarkıcı İzel, Marmaris'i çok seviyor

  • Giriş : 10.06.2006 / 00:00:00

Özel bir televizyon kanalında yayınlanacak "Kent Işıkları" isimli programın çekimleri için Marmaris'e gelen şarkıcı İzel, yurtdışındaki tatil beldelerinin Marmaris gibi yerlerin yanından bile geçemeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İzel, Marmaris kapalı çarşısında alışveriş yaptıktan sonra gittiği belediyede basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Çocukluk döneminde her yaz Marmaris'te tatil yaptığını söyleyen şarkıcı, ilçenin güzelliğini koruduğunu, hattâ bazı bölgelerinin daha da güzelleşmiş ve temiz hale gelmiş olduğunu ifade etti.

Çocukluğunun tatil beldesini daha güzel bulmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren İzel, bir gazetecinin İbiza ile Marmaris'i karşılaştırmasını istemesi üzerine şunları söyledi: "İbiza'ya geçenlerde gittim. Hep duyardım ama gidince o kadar da güzel bir yer olmadığını gördüm. Bence İspanya'nın hiçbir bölgesi, güzellik açısından Marmaris'in kıyısından geçemez."

Başkan Acar da, İzel'e Marmaris'le ilgili düşüncelerinden dolayı teşekkür ederek tanıtım kitabı ve çam balı hediye etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious