Şarkıcı Nez de ekonomik krizde mi?

Şarkıcı Nez de ekonomik krizde mi?.15040
  • Giriş : 11.12.2008 / 22:47:00

Şarkıcı Nez, ekonomik krize çözümü bulmuş...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İŞLERİM AZALMADI

Dilek Hanif: Müşterilerimizin az olduğu bir sezondayız zaten. Ama benim işlerimde bir değişiklik olmadı. Önümüzdeki günlerde yapılacak birkaç düğün var. Bir iki tane de davet olacak, onların hazırlıklarını yapıyorum.

Bugün'e konuşan Şehriban İpek: (Seda Sayan'ın modacısı) "Kriz bizim piyasayı da çok etkiledi. Biz malzemeyi alırken de, kumaş olsun düğme olsun her şeyi dolarla alıyoruz. Ama mecburen herkes gibi biz de kısmi olarak indirime gidiyoruz. İndirim isteyen sanatçılar var. Birde benim gözlemlediğim, sanatçılar artık eskisi gibi yurtdışına giyim alışverişine gitmiyorlar. Herkes daha tutumlu oldu." dedi.

SATIŞLAR HiÇ PARLAK DEĞiL

Nur Yerlitaş: Ebru Gündeş'in elbiselerini ben dikerim ama bir gece arayla Bostancı konserinde ve Popstar'da giydiği o mavi elbiseyi ben dikmedim. Satışlarımız hiç parlak değil. Kriz herkesi etkilediği gibi bizi de etkiledi.

KENDiM DiKiYORUM

Nez: Paraya değer veren bir insanım, artık sahne kostümlerimi kendim hazırlıyorum. Elim iğne iplik tutar, moda işinden iyi anlarım. Sahne ücretimde indirim yapmadım. Çünkü herkes astronomik fiyatlara giderken ben zaten çok normal fiyatlara gidiyordum. Yıllardır sadece emeğimin karşılığını istiyorum. O yüzden şimdi onlar fiyat indirip evde otururken ben yıllardır olduğu gibi yine normal fiyatlarla işlerimi yapıyorum

iNDiRiM TEKLiFLERi GELiYOR

Erol Albayrak: Biz biraz daha üst sınıfa hitap ettiğimiz için en çok darbeyi biz yedik. Krizler projelere sponsor bulma şansımızı azaltıyor. Herkesin dilinde, 'kriz var, kriz var'. Kriz var diye ölecek miyiz? Hayat bir şekilde devam ediyor. Azla da yetinmek diye bir şey vardır. Azla yetinelim o zaman. İndirim teklifleri geliyor. Fiyatlarımı indirmiyorum. Çünkü 3'ü 5'e yapmıyorum ki, 5'i 3'e indireyim.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*