Şarkıcı uçağı birbirine kattı

Şarkıcı uçağı birbirine kattı.12555
  • Giriş : 13.11.2007 / 18:29:00

İspanyol pop müzik sanatçısı Melendi, uçakta rezalet çıkarttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İspanyol pop müzik sanatçısı Melendi, Madrid'den Meksiko'ya giden uçakta olay çıkararak uçağı geri dönmek zorunda bırakması üzerine gözaltına alındı.

Polisin verdiği bilgiye göre, esas adı Ramon Melendi Espina olan sanatçı, İberia Havayollarına ait uçakta sarhoş olmasından dolayı olay çıkardı. Uçağın Madrid'deki Barajas Havaalanı'ndan kalkmasından hemen sonra "korkuya kapıldığı" gerekçesiyle geri dönmek istediğini mürettebata ileten ve olumsuz yanıt alan şarkıcı, mürettebatla kavgaya girdi.

Melendi, uçağı geri dönmeye zorladı ve Barajas Havaalanı'nda iner inmez gözaltına alındı. Jandarma tarafından ifadesi alınan Melendi, mahkemeye sevk edildi. Uçağın pilotu, Melendi ve arkadaşlarının ellerinde alkol şişeleriyle uçağa bindiklerini ve şarkıcının sarhoş olduğunu söyledi.

Konser vermek için Meksika'nın başkenti Meksiko'ya gitmesi gereken Melendi ise havadayken "korkuya kapılmasından" dolayı uçağın dönmesini istediğini ileri sürdü. Uçağın 180 yolcusunun yarın sabah Meksika'ya hareket edecekleri açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious