Sarkozy'nin eşi: Kocam öfkeli bir despot

Sarkozy'nin eşi: Kocam öfkeli bir despot.16956
  • Giriş : 19.02.2009 / 08:42:00

Fransa Cumhurbaşkanı'nın öfke nöbetleri, karısını bile bezdirdi. Sarkozy'yi kontrol etmekte zorlandığını söyleyen Carla Bruni, 'O çabuk parlayan bir despot' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Zaman zaman öfkesini dizginleyemeyen ve çıkışlarıyla basına malzeme olan Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, eşini de bıktırdı.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, First Lady, Sarkozy'i 'Çabuk parlayan bir despot' sözleriyle tanımladı. 'Eşimle başa çıkmakta zorlanıyorum. Çevresindeki herkes ondan korkuyor. Ama bunun nedeni onun Fransa Cumhurbaşkanı olması değil, bir türlü dizginleyemediği siniri' dedi.

KADINLARA KARŞI ZALİM BİR ADAM

Sarkozy'nin sürekli sakinleştirilmesi gerektiğini de söyleyen Bruni, 'Onun daha önce hiç 'dolce vita'sı (tatlı hayat) olduğunu sanmıyorum. Nicolas'a bunu ben öğrettim' diye konuştu.
Sarkozy'nin eski eşi Cecilia ile tartışmaları 2007 yılındaki başkanlık seçimleri öncesinde medyada sürekli yer alıyordu.

Hatta ünlü Fransız yazar Hubert Coudurier geçen yıl yayınladığı biyografide ikilinin kavgalarına geniş yer vermişti. 'Aşk, Saldırganlık ve İhanet' adlı kitapta anlatılanlar, 'Sarkozy'nin hayatındaki kadınlara karşı zalimce davranışlar sergilediği' yorumlarına neden olmuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*