Saunacı işadamı gözaltına alındı

Saunacı işadamı gözaltına alındı.11420
  • Giriş : 18.12.2008 / 11:23:00

Kayınpederi Halil Altay’ı silahla yaraladıktan sonra kaçan saunacı işadamı Adem Şeyhanlıoğlu yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yeşilköy'de geçtiğimiz Cuma günü tartıştığı otel sahibi kayınpederi Halil Altay'ı silahla yaraladıktan sonra kaçan saunacı işadamı Adem Şeyhanlıoğlu, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası dedektifleri ve Bakırköy Asayiş Büro Amirliği dedektiflerinin ortak çalışması sonucu yakalanarak gözaltına alındı. Şeyhanlıoğlu'nun bugün adliyeye sevkedilmesi bekleniyor.

Yeşilköy'de geçtiğimiz Cuma günü meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti: Yeşilköy'de bulunan Deniz Saunanın sahibi olan işadamı Adem Şeyhanlıoğlu'nun eşi Ayşegül Şeyhanlıoğlu ailevi nedenlerden dolayı evini terk ederek babası olan otel sahibi işadamı Halil Altay'ın evine gitti. Ayşegül Şeyhanlıoğlu tüm ısrarlara rağmen eve dönmeyince geçtiğimiz Cuma günü Adem Şeyhanlıoğlu, eşini telefonla arayarak eve gelmesini çok kötü olduğunu ve yaralandığını söyledi. Bunun üzerine Ayşegül Şeyhanlıoğlu da babası Halil Altay'ı arayarak, evlerine gitmelerini Adem Şeyhanlıoğlu'nun durumunun hiç iyi olmadığını söyledi.

ÖNCE BACAĞINDAN VURDU DAHA SONRA YERE DÜŞÜNCE DE İKİNCİ KURŞUNU SIKTI

Kızının kendisini telefonla aramasının ardından Halil Altay'da Adem Şeyhanlıoğlu'nun evine gitti. Eşinin evi terk etmesi ve babasının yanında kalmasını kabullenemeyen saunacı işadamı silahla kayınpederi Halil Altay'a ateş etti. Bacağından yaralanan Altay yere düşünce de yine iddialara göre Şeyhanlıoğlu ikinci kez ateş etti. Kayınpeder işadamı kaldırıldığı Bahçelievler'deki özel bir hastanede tedavi altına alınırken, işadamı Adem Şeyhanlıoğlu da olay yerinden kaçtı. Yaralama olayının ardından çalışmalara başlayan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Masası ve Bakırköy Asayiş Büro Amirliği dedektifleri ortak çalışması sonucu saunacı işadamı Adem Şeyhanlıoğlu Silivri'de gözaltına alındı.

1997 yılında yaptığı görkemli düğünle dünyayevine giren Adem Şeyhanlıoğlu, kömür kralı olarak bilinen Mevlüt Akarçeşme'yi öldürdüğü iddiasıyla yargılandıktan sonra serbest bırakılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*