Saunada fuhuşa suçüstü

  • Giriş : 28.04.2007 / 00:00:00

Samsun'da polis noktasının arka sokağında bulunan bir saunaya baskın düzenleyen Ahlak Bürosu ekipleri, 15 yaşındaki bir kızla bir erkeği cinsel ilişki sırasında yakaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Çiftlik mahallesindeki bir saunaya, çarşamba akşamı ihbar üzerine polis baskın düzenledi. Ahlak Bürosu ekipleri, masör olduğunu söyleyen R.A. (15) ile 3 çocuk babası inşaat ustası Kasım Akçay'ı ilişki halindeyken yakaladı. 2 kişiyle birlikte, sauna işletmecisi Faruk Kumcu da gözaltına alındı.
Kumcu nöbetçi mahkemede verdiği ifadesinde "Akçay geldiğinde saunadaydım. Masaj isteyince, bizimle birlikte çalışan masörü telefonla çağırdım. Ama onun yerine akrabası olan ve zaman zaman bize yardımcı olan A. geldi. Masaj için saunaya girdi. İçeride ne oldu, bilmiyorum'' dedi.
Akçay ise, genç kızın kendisine masaj yapmak için geldiğini söyleyerek, "A. masaj yaparken eliyle beni tahrik etti. Kendisiyle ilişkiye girmemi teklif etti. Ancak yaşının küçük olduğunu söyleyerek kabul etmedim. Yaşının 21 olduğunu söyleyince ilişkiyi kabul ettim. A. ayrıca bana müşterilerle ilişkiye girmediği zaman sauna sahibinin kendisini dövdüğünü söyledi. Ardından 50 YTL masaj için kasaya, 50 YTL de A'ya verdim" diye konuştu.
Üst katları polis lojmanı olan Şehit Ahmet Kaya Çiftlik Polis Noktası'nın arka sokağında bulunan saunada fuhuş yaparken yakalanan A. ise, yaklaşık bir yıldır saunaya gelen müşterilerle zaman zaman cinsel ilişkiye girdiğini söyledi. Nöbetçi mahkemede 2 kişi tutuklanırken, A. tutuksuz yargılanmak üzere ailesine teslim edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious