Saunada MSN aracılığıyla fuhuş

Saunada MSN aracılığıyla fuhuş.8743
  • Giriş : 02.06.2008 / 12:51:00

İstanbul Bakırköy'de Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri bir saunada bilgisayardaki MSN programı aracılığıyla fuhuş yaptırıldığını belirlerken, 3'ü kadın 5 zanlıyı gözaltına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İncirli Caddesi'nde bulunan `Asil Beuty Salon' adlı sauna sahibi Gülay Ünver'i, müşteri olarak arayan polis memurlarından 2 referans istedi. Polis memurları bunu üzerinden daha önce bu saunaya giden 3 kişinin referansıyla içeri alındı. Polislerden ilişki için 300 YTL isteyen sauna sahibi Ünver ile birlikte sauna çalışanı gözaltına alındı. Sauna içinde bir masaj salonunun olmadığı, sadece yatakların olduğu dikkat çekti.

Polisin son günlerde saunalara yönelik yaptığı baskınlar nedeniyle Bakırköy'deki sauna sahibi değişik yönteme başvurdu. `Asil Beauty Salon'un sahibi Gülay Ünver'in bastırdığı kartlar sauna çalışanlarının başta Bakırköy olmak üzere Florya, Yeşilköy ve Ataköy'de park halindeki otomobillerin camlarına bırakıldı. Kartta yazan numarayı arayan müşterilerden öncelik olarak bilgisayarda chat programı MSN'in adresleri istendi. MSN adresleri olmayanlardan en az iki tane referans istendi. Referans bulamayan kişilerin saunaya alınmadığı belirtildi. MSN adresleri olan müşterileriyle 2 gün boyunca webcam'da görüntülü olarak konuşan sauna sahipleri 2 gün sonunda müşterilerini saunaya davet ettikleri belirtildi. Yapılan baskında sauna sahibi Gülay Ünver, saunada çalışan Zeynep Ünver, Neşe Süslü ile birlikte 2 müşteriyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan zanlılar ifadelerinin alınmasının ardından Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious