Savaşırsak, G.Saray maçını kazanırız

  • Giriş : 03.11.2006 / 00:00:00

Saffet Susiç, hafta sonu kendi sahalarında yapacakları Galatasaray maçına iyi başlamaları ve kazanmak için savaşmaları halinde başarılı olacaklarına inandığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Susiç, herkesin Galatasaray maçının çok zor bir karşılaşma olacağının bilincinde olduğunu belirterek, “Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nden elenmesi nedeniyle lig şampiyonluğuna daha fazla konsantre olacaktır. Bu da bizim işimizi daha da zorlaştıracaktır” dedi.

Trabzonspor maçını kazanmalarına rağmen, ligde durumlarının pek iç açıcı olmadığını ifade eden Susiç, “Trabzonspor galibiyeti bizim için moral ve motivasyon açısından çok iyi oldu. Sporcular, özgüvenlerini yeniden kazandılar. Galatasaray maçına da iyi başlar ve kazanmak için savaşırsak, başarılı olacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Susiç, göreve başladığında futbolculara gerçek yerlerinin bu olmadığını anlatmaya çalıştığına dikkati çekerek, şöyle devam etti: “Futbolcularıma onların daha değerli olduğunu, gerçek yerlerinin bu olmadığını söyledim. Gerçek performanslarını ortaya koymaları halinde daha yukarılarda olabileceklerini anlattım. Trabzonspor maçında gerçekleri ve kalitelerini gördüler. Artık futbolcularım da kendilerine güveniyorlar. İlk yarının bitmesine 6 maç kaldı. İlk yarıyı en azından 10 puan daha alarak 21 puan ile tamamlayabilirsek bizim için çok iyi olacak.”

Taraftar desteğinin de önemli olduğunu belirten Susiç, tribünde Çaykur Rizespor taraftarının üstünlüğü ele alması halinde, sahadaki üstünlüğün kendilerinde olacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious