Savcı Öz'ün aracı vukuatlı çıktı

Savcı Öz'ün aracı vukuatlı çıktı.11409
  • Giriş : 13.01.2009 / 23:55:00

Savcı Öz, ölümle tehdit edilince kendisine özel zırhlı bir araç tahsis edildi. Araç aslında bir hayli vukuatlı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergenekon soruşturmasının genişlemesi ile birlikte Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz'e gelen tehditlerin ardından Adalet Bakanlığı tarafından Savcı Öz'e yeni bir araç tahsis etti. Öz'e verilen araç ise vukuatlı çıktı!

Ergenekon Savcısı Zekeriya Öz'e verilen aracın arızalı olması üzerine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Öz'e 2008 model Reno Megan araç tahsis etmişti. Uzun süreden beri camları zırhlı olan aracı kullanan Savcı Öz'e yaklaşık bir ay önce tam zırhlı Mercedes marka bir araç verildi.

ERDOĞAN'IN ESKİ ARACI

Savcı Öz'e tahsis edilen araç, Başbakan Erdoğan'ın aracı çıktı. Aslında Türkiye bu otomobili çok yakından biliyor. 2006 yılında Başbakan Erdoğan şimdi Zekeriya Öz'ün kullandığı aracın içinde rahatsızlanmıştı. Korumalar Erdoğan'ı çıkarmak için araçtan inmiş, kapılar kilitlenince de Erdoğan içeride kalmıştı. Erdoğan bu güvenlik zaafının ardından dakikalarca araç içerisinde kurtarılmayı beklemişti. Yaşanan bu paniğin ardından çevreden bulunan bir balyozla, zırhlı aracın camı kırılmış ve Erdoğan dışarı çıkarılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*