Sawyer'ı eriten güzel

Sawyer'ı eriten güzel.15534
  • Giriş : 18.04.2008 / 09:41:00
  • Güncelleme : 18.04.2008 / 12:13:48

‘Lost’ dizisinin yakışıklısı Josh Holloway’a dondurma reklamı çekimlerinde Litvanyalı güzel Ingrida Kraus eşlik etti. Kırmızı elbisesiyle dikkat çeken güzel manken ‘Lost’un ‘Sawyer’ını gölgede bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DÜNYADA izlenme rekorları kıran ‘Lost’ adlı dizideki ‘Sawyer’ karakteriyle tanınan ABD’li Josh Holloway önceki akşam Türkiye’ye geldi. Magnum firmasının ilk erkek yüzü olan Holloway dün firmanın reklam çekimlerinde yer aldı.

Magnum Double reklamında ‘Sawyer’a Litvanyalı güzel Ingrida Kraus eşlik etti. 27 yaşındaki güzel, kırmızı elbisesi ve düzgün fiziğiyle dikkat çekti. Kraus, Elizabeth Hurley ve Eva Longoria’dan sonra, Magnum reklamlarındaki başarısıyla adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

BOĞAZ TURU YAPTI

SAWYER karakteriyle gönüllerde taht kuran Holloway, İstanbul’da ilk gecesini Boğaz’da yürüyüş yaparak geçirdi. Ünlü aktör İstanbul hayranlığını telefonda eşiyle paylaştı. Sabah erken uyanan Holloway otelde ikram edilen Türk kahvaltısını büyük bir iştahla yedi. Gördüğü ilgiden mutlu olan ‘Sawyer’ hakkında çıkan haberlerin kendisine bir dosyada iletilmesini istedi ve ‘Karıma götüreceğim’ dedi.

STARGAZETE

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious