Sawyer'lı reklam yarın yayınlanacak

Sawyer'lı reklam yarın yayınlanacak.8485
  • Giriş : 06.05.2008 / 22:04:00

Lost dizisinin asi kahramanı ''Sawyer''ı canlandıran Josh Holloway'in rol aldığı dondurma reklamı 7 Mayıs'ta yayına giriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Lost dizisinin Sawyer’ı Josh Holloway’in Türkiye’ye gelişiyle büyük yankı ve merak uyandıran 17-18 Nisan tarihlerinde İstanbul’da İstinye Park, Bebek Parkı ve Ata Platoları’nda çekilen reklam filmi reklam filmi 7 Mayıs’ta yayına giriyor.

Bu arada reklam çekimlerinin perde arkasıyla ilgili birkaç detay da ortaya çıktı.

Josh Holloway'in çekimlerden önce her sabah erkenden Türk hamamına girdi ve İstanbul Boğazı’nı seyrederek yorgunluk attığı bildirildi.

Reklamda Holloway'in rol arkadaşı olan Ingrida Kraus'un çekimler boyunca tam 28 kere yere düştüğü ve Josh Holloway'in Kraus’u her düşüşünde büyük bir centilmenlikle yerden kaldırdığı da öğrenildi.

Josh Holloway’e dinlenmesi için bir karavan tahsis edildiğı ancak Holloway'in karavanda dinlenmek yerine boğazı izlemeyi tercih ettiği açıklandı.

Reklam filmine konu olan firmanın Josh Holloway’e Kayseri yöresine ait ipek bir halı, Ingrida Kraus’a da özel Osmanlı koleksiyonundan bir vazonun yanı sıra her iki oyuncuya performanslarının devamı dileğiyle nazar boncuğu hediye ettiği de bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious