Sayısal Loto'nun ikramiyesi inşaat işçisinde

  • Giriş : 24.04.2007 / 00:00:00

SAYISAL Loto'nun geçen haftaki çekilişinde 6 şanslı rakamı tutturan 2 kişiden biri olan ve 856 bin 94 YTL kazanan Denizlili talihli inşaat işçisi 26 yaşındaki Ali Ece oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Konya'dan 2 yıl önce ailesiyle birlikte Denizli'nin Akkale Beldesi'ne gelerek inşaatlarda çalışmaya başlayan Ali Ece, büyük ikramiyenin sahibi oldu. 8 aylık hamile eşi 22 yaşındaki Emine Ece ile birlikte kayıplara karışan Ali Ece'nin babası Halis Ece'nin Marketix Alışveriş Merkezi'nde bahçıvanlık yaptığı ve oğluna ikramiye çıkınca istifa ettiği belirtildi. Ali Ece'nin pazartesi günü ikramiyenin kendisine çıktığını gizlemek için çalıştığı inşaata giderek, akşam saatlerine kadar çalıştığı bildirildi. Ali Ece'nin annesi Sevgi Ece gazetecilerin görüşme istemini kabul etmeyerek, “Oğlum ile eşi Konya'ya gitti” dedi.

Sayısal Loto'nun 71 numaralı bayisi Mithat Bilgin, Ali Ece'yi tanığını, zaman zaman kendisinde sayısal loto oynadığını söyledi. Bilgin, “Talihli kuponu Cumartesi günü sabah saatlerinde yatırdı. Hatırladığım kadarıyla 2 ya da 3 YTL'lik kupon doldurdu. Pazar günü büfeye gelerek kuponunu bana gösterdi, kontrol ettik. Oldukça mutlu görünüyordu ama fazla heyecan yapmıyordu. Karısı hamile ve parasal sıkıntı çekiyordu. Şansı onu güldürdü. Dikkatli olması için uyarılarda bulundum. Talihli olduğunu kimseye söylememesini tembihledim ama yine de duyuldu” diye konuştu.
Bilgin, talihli Ali Ece'nin, kendisine bugün Ankara'ya birlikte gidip parayı çekmeyi teklif ettiğini ancak pazartesi gününden beri kendisinden haber alamadığını da söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious